DJI Osmo Action Türkiye fiyatı belli oldu

Aksiyon kamerası sektörüne yeni bir rekabet getiren DJI Osmo Action Türkiye fiyatı açıklandı.

DJI’ın meraklı beklenen ve geçtiğimiz günlerde duyurulan aksiyon kamerası DJI Osmo Action ile ilgili teknik bilgiler resmileşmişti. Yurtdışı fiyatı 349 dolar olarak açıklanan aksiyon kamerasının Türkiye fiyatı da belli oldu.

DJI Osmo Action Türkiye fiyatı belli oldu

GoPro Hero 7 Black modeli ile rekabet edecek olan yeni aksiyon kamerası öndeki renkli ekranı ile kendinizi çekerken görüntüyü görmenizi sağlıyor. Rakibindeki gibi 12 MP çözünürlükte fotoğraf desteği veren aksiyon kamerası 4K 60 fps video kayıt özelliği ile geliyor.

Markanın en önemli iddiası olan titreşimsiz videolar ise RockSteady adı verilen bir titreşim engelleme teknolojisi ile sağlanıyor. DJI Osmo Action en önemli rakibi GoPro ile rekabet etmek için tasarlanmıştı. Ancak cihazın fiyatı GoPro Hero Black ile aynı idi.

Haliyle Türkiye fiyatı da Hero 7 Black ile benzer seviyelerde oldu. Aksiyon kamerasının açıklanan Türkiye fiyatı ise 2750 TL olacak. Şimdilik ön siparişte olan ürünün önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor. Fiyatın Hero 7 Black Türkiye fiyatı ile çok yakın olduğunu belirtelim. Ön ekranın olması önemli bir detay olsa da GoPro‘nun kitlesinin bu kamerayı tercih edip etmeyeceği bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri