Galaxy S10 şimdi de Android Auto problemi yaşatıyor

Son zamanlarda adı bazı sorunlar ile sıkça anılmaya başlayan Samsung’un Galaxy S10 modeli, şimdi de Android Auto sorunu ile karşımızda.

Yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy S10 ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkmıştı. Android Auto ile birlikte bu sorunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Galaxy S10 sahipleri Android Auto sorunu yaşıyor!

Bazı Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus kullanıcıları, telefonlarının Google tarafından geliştirilen Android Auto ile çalışmasını sağlayamadıklarını ve bir takım sorunlar yaşadıklarını iddia ettiler. Kullanıcılar Samsung ABD Topluluk Forumu ve sosyal medya platformlarında şikayetlerini dile getirip uygulama kullanımı ile ilgili tuhaf hata bildirimleri aldıkları bilgisini paylaştılar. Bazı kullanıcılar Android Auto‘nun cihazlarını tanımadığını iddia ederken bazı kullanıcılar ise, ilk etapta normal çalıştığını fakat kısa bir süre sonra bir komut verildiğinde uygulamanın devre dışı kaldığını dile getirdiler.

Android Auto sorunları nasıl düzeltilir?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un, Android Auto sorununu çözmek ile ilgili herhangi bir çalışması olup olmadığı henüz bilinmiyor. Çünkü konu ile ilgili Samsung‘dan herhangi bir açıklama gelmiş ya da duyuru yayınlanmış değil. Ancak Samsung‘un Galaxy S10 akıllı telefonları ve Android Auto ile ilgili sorunları çözmek için hangi yolları izleyeceği ile ilgili ayrıntıları alır almaz, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Android Auto nedir?

Google tarafından geliştirilen Android Auto, Google tarafından geliştirilen ve telefonların otomobilllerde daha verimli kullanılmasını sağlayan bir özellik. 25 Haziran 2014 tarihinde duyurulan uygulama, Android Otomobil ismiyle olarak 19 Mart 2015 tarihinde yayımlandı.

Daha önce de bir takım sorunlar ile gündeme gelen, Samsung‘un yeni modeli Galaxy S10 ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri