İngilizler Netflix’te bunları izliyor

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 1

Kullanıcılarına sunduğu birçok farklı yapım ile büyük ilgi gören Netflix, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kullanıcı sayısını günden güne arttırmaya devam eden platform en çok izlenen yapımlarını liste halinde sunmaya devam ediyor.

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 2

 You vs. Wild

Yetişkinlere özel olarak hazırlanan ve bir macera serisi olarak karşımıza çıkan You vs. Wild, Bear Grylls’in maceralarını interaktif olarak Netflix izleyicisi ile buluşturuyor. Yapımcıları arasında Bear Grylls, Chris Grant, Drew Buckley, Ben Silverman, Howard Owens, Rob Buchta ve Delbert Shoopman’in bulunduğu You vs. Wild’ın yönetmen koltuğunda ise Ben Simms oturuyor. 

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 3

Chilling Adventures of Sabrina

 Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır. Pilot bölümünü Roberto Aguirre-Sacasa’nın kaleme kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Lee Toland Krieger oturuyor.

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 4

 Riverdale

Amerikan genç drama televizyon dizisi, küçük ama gizemli bir kasaba olan Riverdale kasabasındaki birden olmaya başlayan sıradışı olayları ve bu olayları bir grup gencin araştırmasını içeriyor.

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 5

The Spy Who Dumped Me

Beni terk eden casus, Susanna Fogel’in yönettiği ve Fogel ve David Iserson’ın ortak yazdığı, 2018 Amerikan aksiyon casus aldatmaca komedi filmi.

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 6

  After Life

 Ricky Gervais yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı kara mizah türündeki dizide, mükemmel bir hayata sahip olan Tony isimli bir adamın, eşinin ani ölümünün ardından depresyona girerek aldığı radikal bir kararları konu alıyor. 

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 7

   Black Summer

Zombi kıyametinin yaşandığı bir yaz mevsimi sırasında, küçük kızı ile birlikte onu hiç kimsenin bulamayacağı bir yolculuğa çıkan annenin küçük bir mülteci grubuna dahil olmasını ve burada aldığı acımasız kararları konu alan yapımın başrolünde Jaime King yer alıyor. 

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 8

  The Silence

 Kiernan Shipka ve Stanley Tucci’nin başrol oynadığı korku filmi, yeryüzüne çıkıp insanları avlayan yaratıklardan kaçmaya çalışan genç bir kız ve ailesinin yaşadıkları olayları ele alıyor.

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 9

The Highwaymen

Ülkenin en kötü şöhretli suçlularını yakalamak için yeterli olmayan FBI ve adli tıp teknolojisinin yerine emekliye ayrılmış iki eski Teksas korucusundan yardım istenmesini konu alan ve John Fusco tarafından yazılmış Amerikan suç filminin yönetmen koltuğunda John Lee Hancock oturuyor. 

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 10

 The Perfect Date

 Chris Bloom’un yönettiği The Perfect Date isimli Amerikan komedi filminde şaşalı bir dünyaya adım atan ve bir süre sonra gerçekte kim olduğunu sorgulamaya başlayan Brooks isimli gencin yaşadığı olaylar anlatılıyor.

İngilizler Netflix'te bunları izliyor! - Page 11

 Our Planet

David Attenborough tarafından anlatımı gerçekleştirilen ve BBC belgesel dizisi olan Planet Earth, Frozen Planet ve The Blue Planet’i de oluşturan, Spartair Fothergill ve Keith Scholey tarafından yönetilen Silverback Films tarafından üretilen doğa belgesel dizisi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri