Sandisk’in 1 TB’lık microSDXC kartı tanıtıldı

MicroSD kart sektöründe sınır tanımayan başarılı üretici Sandisk, 1 TB boyutundaki microSD kartını tanıttı.

Sandisk Extreme PRO UHS-I olarak tanıtılan 1 TB boyutundaki microSD kart okuma ve yazma hızlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sandisk’in 1 TB’lık microSDXC kartı tanıtıldı

MicroSD kart üreticisi Sandisk, yüksek okuma ve yazma hızları sunan yeni üyesi microSDXC kartı ürünlerinin arasına ekliyor. Özellikle okuma ve yazma hızları ile kullanıcıların dikkatini çekecek olan yeni microSD kart, Sandisk Extreme PRO UHS-I olarak isimlendiriliyor. Kartı kullanacak olan kullanıcılara çok fazla artı getirisi olacak olan Sandisk Extreme PRO UHS-I isimli yeni microSD kart saniyede 170 megabyte okuma hızı ve 90 megabyte yazma hızları ile kullanıcıların isteklerini fazlasıyla karşılayabilecek. Yüksek okuma ve yazma hızlarına sahip olan bu yeni kart ile birlikte kullanıcılar, hem uygulamaların telefonlarına yüklenmesinde hız sorununun önüne geçilmesini sağlayacak hem de 4K çözünürlüğe sahip olan videoları daha kolay bir şekilde kaydederek daha sonrasında rahat bir şekilde izleyebilecekler.

1 TB kapasiteli Sandisk Extreme PRO UHS-I isimli yeni MicroSD kartın dışında, bu modelin 512 GB’lik farklı bir modelinin daha olacağı belirtiliyor. 512 GB’lik modelde kullanıcılara sunulacak olan okuma ve yazma hızlarının ise, 1 TB’lik modelde sunulan değerlerin aynısı olacağı belirtiliyor.

MicroSD kartı alırken nelere dikkat edilmeli?

Çok yakın bir zamanda satışa sunulacağı belirtilen 1 TB kapasiteli Sandisk Extreme PRO UHS-I isimli yeni MicroSD kartı akıllı telefonlarında kullanmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta, kullanacakları akıllı telefonlarının bu hafızaya sahip bir microSD kartı destekleyip desteklemediğine dikkat etmeleri gerekmekte. Aksi takdirde kartı satın almak için ödeyecekleri ücretler boşa gidecektir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri