Apple MacBook Pro modellerini geri çağırıyor

Teknoloji firması Apple, MacBook Pro dizüstü bilgisayar modellerindeki pil sorunundan dolayı yeni bir tamir programı başlattı.

Firmadan yapılan açıklamada Eylül 2015 ile Şubat 2017 tarihleri arasında üretilen 15 inç retina ekranlı bazı MacBook Pro modellerinde bataryadaki aşırı ısınma nedeni ile yangın çıkabileceği uyarısı yapıldı. Bu tarihler arasında adı geçen bilgisayar modelini satın alan kullanıcılar seri numarası ile kontrol ederek ellerindeki ürünlerin bu sorundan etkilenip etkilenmediğini öğrenebilecek.

Apple MacBook Pro modellerini geri çağırıyor

Eğer siz de bu tarihler arasında MacBook Pro modeli satın aldıysanız Apple’ın resmi internet sayfasından seri numarası ile kontrol yapabilirsiniz. Eğer bu modellerden birine sahipseniz en yakın Apple yetkili servisine giderek pil değişimi talebinde bulunabileceksiniz. İşlemin tamamen ücretsiz olduğunun da altını çizelim.

Apple’dan yapılan uyarıya göre bu tarz bir cihazı kullanmamak gerekiyor ve en hızlı şekilde serviste pil değişiminin yapılması şart. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri