Çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunulacak

Bu yılın Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıtılan çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunuluyor. Detaylar haberimizde.

LG’nin Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıttığı çift ekranlı LG V50 ThinQ5G bu hafta satışa sunuluyor. Cihaz aynı zamanda şirketin geliştirdiği Game Pad uygulaması ile, bir panel oyun için kullanılırken diğer ekranın oyun kumandasına dönüştürmesini sağlıyor. 

Çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunulacak!

Son ayların popüler konusu olan katlanabilir telefonlara bir örnek de Güney Koreli teknoloji devi LG’den geldi. Ancak Güney Koreli şirketin tasarladığı cihaz Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X modellerinden biraz farklı. Çünkü 5G özellikli LG V50 ThinQ, ikinci bir ekran takılarak katlanabilir telefona dönüştürülüyor.

Şirketin bu hafta Güney Kore’de çift ekranlı LG V50 ThinQ‘yu piyasaya süreceği gelen bilgiler arasında. İkinci ekran telefona özel bir kılıf ile tutturuluyor. Aksesuar takıldığında cihaz iki ayrı ekrana sahip oluyor. LG, 2019 Mobil Dünya Kongesi’nde her iki panelde tam ekran görüntü almanın mümkün olmayacağını ve ayrı olarak kullanılabileceğini doğruladı.

Game Pad uygulaması ile oyun oynamak artık daha kolay

Elbette gelecek olan ikinci ekran ile  LG V50 ThinQ‘nun kullanışlı olabileceği bazı durumlar mevcut. Bunlardan biri de oyun oynarken daha iyi performans sağlıyor olması. LG, geliştirdiği Game Pad uygulaması ile, bir panel oyun için kullanılırken diğer ekranın oyun kumandasına dönüştürmesini sağlıyor. Bu sayede oyun oynamak daha kolay hale geliyor.

Şirket  LG V50 ThinQ’nin 10 Mayıs’ta Güney Kore’de satışa sunacağını bildirildi. 5G özellikli yeni telefon modelinin Mayıs ayı içerisinde ise Avrupa pazarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Siz bu alışılmışın dışındaki çift ekranlı LG V50 ThinQ hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri