İnceleme: ADATA XPG INFAREX M20 oyuncu faresi

ADATA INFAREX M20, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında daha ciddi bir performans değerleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki cihaz genel hatları ile bizlere neler sunuyor? İşte tüm detaylarıyla ADATA XPG INFAREX M20!

ADATA INFAREX M20, geçen yıl ADATA tarafından sunulan ilk oyuncu farelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. XPG rozeti taşıyan fare, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında daha ciddi bir performans değerleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

ADATA XPG INFAREX M20 oyuncu faresi inceleme!

Ergonomik sağ el odaklı bir tasarıma sahip olan M20, 20 milyon tıklama ömrüne sahip OMRON clicker ve önyükleme için 5000 DPI sensör içeriyor. 

Özelliklere gelince, XPG INFAREX M20, herhangi bir yazılım gerektirmeden 125Hz‘den 1000Hz‘ye varan bir yoklama oranıyla birlikte 400 ila 5000 arasında ayarlanabilir bir DPI sunuyor oyunculara. Bu, RGB aydınlatma desteği ile birlikte oyuncuların çoğunluğu için çekici bir seçim olarak nitelendirilebilir.

6 tuş takımına sahip olan fare, 1.8 metrelik bir bağlantı kablosuna sahip. Toplam 160 gram ağırlığında olan M20, USB bağlantı kablosuyla destekleniyor. INFAREX M20, ince ve sade bir ambalajın içinde beğenimize sunuluyor. Oldukça açık ve net bir şekilde cihazın detaylarına kutu tasarımından göz atabiliyoruz. 

Kutu içeriğinde ise fare hızlı bir başlangıç kılavuzu ile birlikte geliyor. Bunun dışından herhangi bir ek aparat veya taşıma çantası pakete dahil edilmemiş. Peki ya malzeme kalitesi? ADATA XPG INFAREX M20, sağ el kullanımı için tasarlanmış orta ve büyük derecede değerlendirilebilecek bir oyuncu faresi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri