Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!

Teknolojiyle yakın çalışan markaların ürünlerinde sıkça görülen esnek ekranları moda dünyası da keşfetti. Louis Vuitton, AMOLED ekranlı çantalarını New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkardı!

Ünlü çanta markası Louis Vuitton üzerinde esnek ekranı bulunan ilginç modellerini sergiledi. Görünen o ki esnek ekranlar sadece telefon üreticilerinin dikkatini çekmemiş. Ünlü markanın New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkan çantaların birinde tek diğerinde iki adet esnek ekran bulunuyor.

Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!

Teknolojiyle yakın çalışan markaların ürünlerinde sıkça görülen esnek ekranları moda dünyasında da görmeye başladık. Lüks giyim markası Louis Vuitton, esnek ekran çılgınlığına katılan en son şirket. Ünlü moda evinin yeni tanıttığı çanta kreasyonunda gömme esnek ekranlar dikkat çekiyor. Marka Engadget’a yaptığı açıklamada AMOLED ekranların 1,920 x 1,440 çözünürlüğe sahip olduğunu ifade etti.

Ünlü markanın New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkan çantaların birinde tek diğerinde iki adet esnek ekran bulunuyor. Ekranlarda ise bir web tarayıcısının demosu ve rastgele sıralanmış çeşitli şehirlerden manzaraların videosu dönüyor.

Louis Vuitton, ekran tedarikçisi hakkında herhangi bir açıklama yapmamış. Ayrıca çantaların satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil. Sadece prototip aşamasında kalabilir. Ek olarak oldukça pahalı ürünleri bulunan markanın, üzerinde ekran bulunan bir çantayı nasıl bir fiyatlandırma ile sunacağı büyük soru işareti olsa da, satışa çıktıkları takdirde (daha önce kablosuz kulak içi kulaklıkların 1000 Dolar’dan satıldığı düşünüldüğünde) oldukça pahalı ücretlendirilecekleri olası görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri