Microsoft AirPods rakibi üretebilir

Teknoloji devi Apple’ın kablosuz kulaklık modeli AirPods’a bir rakip de Microsoft’tan gelebilir. Microsoft’un bu konuda ciddi çalışmalar yürüttüğü belirtiliyor.

Edinilen bilgilere göre Microsoft’un kablosuz bir kulaklık modeli üzerinde çalıştığı ve bu modelle Apple’ın kablosuz kulaklık modeli AirPods’a rakip olmak istediği öğrenildi.

Microsoft AirPods rakibi üretebilir!

Apple tarafından piyasaya sunulan kablosuz kulaklık modeli AirPods kullanıcılar arasında çok tercih edilen bir ürün olmayı başardı. Firma bu ürününü ilk olarak piyasaya sunduğunda siparişleri yetiştirmekte bir hayli zorlanmıştı. Apple kablosuz kulaklık modeli AirPods ile şuana kadar büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı fakat diğer firmaların bu kulaklık modelinin yükselişini durdurmayı planladıkları ve bu yönde çalışmalar yürüttükleri bilgilerine ulaşılıyor. Microsoft’un da bu firmalardan biri olarak AirPods’a rakip  kablosuz bir kulaklık üreteceği duyuldu.

Firmaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilerde, Microsoft’un Morrison kod adı ile kullanıcılara sunacağı kablosuz kulaklık modelinin Surface Buds isminde olması bekleniyor. Firma kullanıcılarına sunduğu 349 dolar değerindeki Surface Headphones ile yakaladığı popülerliği, bu yeni kablosuz kulaklık modelinde sürdürebilmek açısından, modelin kullanıcılar için kolay taşınabilir bir kulaklık olması için çalışmalar yürüttüğü öğrenildi. Tıpkı AirPods’da olduğu gibi Microsoft’un da yeni kablosuz kulaklığının şarj özellikli bir taşıma haznesine sahip olacağı düşünülüyor. Firma tarafından bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, kulaklığın nasıl bir görünüme sahip olacağı konusu ise şimdiden teknoloji sevenleri heyecanlandırmışa benziyor. Piyasaya sunulan birçok farklı kablosuz kulaklık modeline göre yüksek kaliteli bir seçenek oluşturacağı düşünülen bu kulaklık modelinin fiyatının 200 dolardan ucuz olacağı kullanıcılar tarafından pek düşünülmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri