Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı

Microsoft’un Blu-ray sürücülü ve mor renkli Xbox One S sürümü ortaya çıktı. Fortnite kitiyle satışa çıkacak olan ürünün önümüzdeki ay düzenlenecek E3 konferansında tanıtılması bekleniyor.

Öyle görünüyor ki Microsoft, Fortnite fanlarını mutlu etmek adına konsollarından Xbox One S’i özel bir renkte satışa sunacak. WinFuture raporuna göre mor renkli Xbox, önümüzdeki haftalarda Fortnite severlere özel bir kit ile satışa sunulacağı düşünülüyor.

Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

WinTure kaynaklı bilgilere göre Microsoft, mor renkli Xbox’u önümüzdeki haftalarda Fortnite severlere özel bir kit ile satışa sunulacak. Kit içerisinde “Dark Vertex” adlı kostüm ve 2000 V-Bucks bulunacak. Ayrıca rapora göre set, bir aylık Xbox Live Gold, EA Access ve Xbox Game Pass aboneliklerini de içerecek.

Microsoft’un tam olarak ne zaman satışa sunacağı belli olmayan bu mor konsolunun, 299 dolar değerinde olacağı düşünülüyor. Ayrıca konsolun 1 TB depolama alanıyla beraber ve Blu-ray optik sürücü ile geleceği ifade ediliyor. Daha önce Microsoft aynı çalışmayı  Minecraft için de yapmıştı. 

9 Haziran Pazar günü E3 konferansında yıllık etkinliğini düzenleyecek Microsoft, şimdiye kadar yapılan açıklamalarına göre “büyük bir şeyler” sergileyeceğini belirtti. Microsoft, bu söylem doğrultusunda xCloud oyun akış hizmeti için planlarını geliştireceği, yeni bir Gears 5 oyunu duyuracağını da ekledi. Bu mor konsolun da aynı etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri