NVIDIA’dan ‘Süper’ bir şey geliyor

NVIDIA, kısa bir süre önce GeForce YouTube kanalında bir video paylaştı. “Süper bir şey geliyor!” sloganının kullanıldığı görülen video merak konusu olurken, tahminler kısa süre sonra duyurulması beklenen ürünün, yeni ya da güncellenmiş bir ekran kartı olacağı yönünde.

NVIDIA‘nın, kısa bir süre önce GeForce YouTube kanalı üzerinden yayınladığı videoda “Süper bir şey geliyor.” şeklindeki ifade merak uyandırdı. Bahsi geçen videoda da görebileceğiniz “süper” logosunun neye ait olduğuna ilişkin henüz netleşmiş bir ipucu yok. Süper bir ekran kartı mı, yoksa Süper bir yazılım mı, şu an için kestirmesi zor. Kısa süre önce tanıtılması beklenen ürün hakkındaki tüm tahminleri, haberimizin devamında değerlendirdik.

NVIDIA’dan ‘Süper’ bir şey geliyor!

NVIDIA, kısa süre önce GeForce YouTube kanalında, “Super” olarak adlandırdığı,  bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan bu videoda somut bir bilgi sunulmuyor, ancak tahminler, şirketin yeni bir ürün duyurusu yapacağı yönünde. Bu videoda bahsi geçen her ne ise, yapılacak duyurunun Computex’19 ya da E3 2019 fuarlarında netleşeceği düşünülüyor. “Süper bir şey geliyor!” sloganının kullanıldığı ürünün yeni bir ekran kartı, oyuncu dizüstü bilgisayarı, belki de bir el konsolu olabileceği bile söyleniyor. Ancak bu iddialar arasında en kuvvetli ve gerçekçi olanı ise ürünün; GeForce RTX serisine gelecek yeni bir model olduğu. Belki de yeni bir Titan serisi ekran kartı görmemiz mümkün olabilir.

Kesinleşmemiş bir diğer söylentiye göre, şirket GeForce RTX serisine daha hızlı bellek eklenerek daha fazla performans sağlayacak. Bu sayede en az % 14 performans artışı elde edilecek. Elbette bu bilgi henüz sadece bir söylentiden ibaret ve kesinleşmiş değil. Konu ile ilgili yeni ayrıntılar ve resmi bilgiler geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri