Samsung’un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e

Samsung, giyilebilir teknolojik ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek uygun fiyatlı akıllı bileklikliği Samsung Galaxy Fit e modelini tanıttı.

Giyilebilir teknolojik ürün piyasasına ürün kazandırmaya devam eden Samsung’un yeni ürünü uygun fiyatlı akıllı bileklik Samsung Galaxy Fit e oldu.

Samsung’un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e

Giyilebilir teknolojik ürünler ile piyasada yer alan Samsung, bu alanda ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Yeni tanıtılan ve yurt dışında satışa çıkarılan Samsung Galaxy Fit e, üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor. Özellikle Xiaomi Mi Band serisine rakip olma potansiyeli taşıyan akıllı bileklik modeli Galaxy Fit e, 0,74 inç büyüklüğünde renksiz bir OLED ekran ile sunuluyor. Piyasada yer alan ve birçok akıllı bileklik modeli ile sunulan nabız ölçme fonksiyonuna bu bileklik modelinde de yer verilmiş durumda. Birçok spor aktivitesinin takibini gerçekleştirebileceğiniz Galaxy Fit e su geçirmiyor. Telefonunuzla kolay bir şekilde bağlantı kurabilen bu bileklik sayesinde telefonunuza gelen bildirimlerden kolay bir şekilde haberdar olabiliyorsunuz. Yaptığınız spor aktivitelerinin takibini yapabildiğiniz bileklik normal kullanım şartlarında 13 gün pil ömrü sunarken bu değer yoğun kullanımlarda 6 güne kadar gerileyebiliyor.

Samsung Galaxy Fit e fiyatı ne kadar?

100 euro fiyat etiketine sahip Samsung Galaxy Fit modeline göre uygun bir fiyat etiketiyle sunulan Galaxy Fit e akıllı bileklik modeli, Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre  40 euro fiyat etiketine sahip olacak. Yaklaşık 270 TL değere sahip olan bileklik uygun fiyatı ile akıllı bileklik piyasasında rakiplerini zorlayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri