7 July, 2020
Erkeklere Alışveriş Sevdirmenin Yolları

Erkeklere Alışveriş Sevdirmenin Yolları

Biz bayanlar alışveriş yapmak için bahanemiz çoktur. Mutlu günümüzde, canımız sıkkın olduğunda hep ama hep alışveriş yapmak isteriz. Bazen yanımızda sevgilimiz de olsun isteriz. Ama erkeklere alışveriş denildiği zaman kötü bir şey söylüyormuşuz gibi hemen hayır cevapları geliyor. Hadi kolaysa onu ikna edin.

Yemek arası verin.

Ona keyif alacağına söz verin. Biraz gezindikten sonra mola verin. Yemek arası verin, dükkanlar arasında bir yerde bir şeyler için . Ara ara parçalara bölerek alışveriş yapmak erkek arkadaşınıza iyi gelecektir.

Maç günü alışverişe çıkmayın.

Bütün gününüzü alışverişte geçirerek erkek arkadaşınızı bunaltmayın. Saatiniz az öz olsun  o an erkek arkadaşınızın sevdiği şeyleri yapmayıp yanınızda bulunduğunu ona hissettirin. Fikrine danışın. Sizde onun etkinliklerine katılın. Maç günü alışverişe çıkmayın. Akşama çok var falan demeyin gelse bile içinize sinmez bir alışveriş olur. Onun sevdiği mağazalara uğrayın.

Hep siz olmaz tabi. Hatta ona orada bir hediye almanız onu mutlu edecektir. Sakın amaçsız dolaşmayın, yani o kadar saat dolaşıp ben hiç bir şey beğenmedim derseniz, erkeklere doğal olarak geçirdikleri zaman boş gibi gelir. Gitmeden önce neleri alacağınızı kafanızda netleştirin. Ona göre mağazalarda dolaşmanız hem aradığınızı bulabilir, hem de erkek arkadaşınızı sıkmamış olursunuz. Kız kıza alışveriş yapmaya benzemez bu hanımlar. Alışverişe kaptırıp ona ilginizi azaltmayın. Küçük dokunuş ve güzel sözler ile onu kendine çekebilirsin. Anasayfa içi buraya tıklayınız.

Paylaş
Tekno Konu

TeknoKonu.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoKonu.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir