A101’de Alcatel 1S satılacak

A101’de 27 Haziran tarihinde Alcatel 1S cep telefonu uygun fiyattan satılacak. İşte telefonun özellikleri ve fiyatı.

Perakende zincirlerinin bazı dönemlerde güncelliği geçmiş ya da stokta kalan elektronik ürünleri sattıkları bilinen bir gerçek. Bu satışlardan biri de 27 Haziran günü A101 mağazalarında gerçekleştirilecek. Alcatel 1S cep telefonu uygun bir fiyatla A101 mağazalarına geliyor.

A101’de Alcatel 1S satılacak

Satılacak olan telefonun özelliklerine bakacak olursak karşımıza 5.5 inçlik 720×1440 piksel ekran, 13 +2 MP ana kamera, 5 MP ön kamera, Full HD video kayıt, 8 çekirdekli Spreadtrum SC9863 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB depolama, Android 9.0 işletim sistemi, parmak izi okuyucu ve yüz tanıma çıkıyor.

Türkiye’de başka mağazalarda bulunmayan Alcatel 1S’in A101 fiyatı ise 899 TL olarak belirlenmiş. Tasarımı güncel olmayan bir cihaz olsa da işletim sisteminin Android 9.0 olması telefonun bir süre daha güncel olarak kullanılabileceği anlamına geliyor. Yani ‘iş görsün, alo diyeyim, bazı temel işlemleri de yapsın’ diyorsanız alınacak bir telefon. Elbette yüksek bir performans beklentinizin olmaması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri