BİM Samsung Galaxy J7 Prime 2 satacak

Türkiye’nin en büyük alışveriş market zincirlerinden biri olan BİM, bu hafta Samsung Galaxy J7 Prime 2’yİ satışa sunuyor. Cihazın fiyatı ve özellikleri ile ilgili detaylar haberimizde.

BİM mağazaları, teknoloji tutkunlarını telefon modelleri ile buluşturmaya devam ediyor. BİM‘in satışa sunacağı Samsung Galaxy J7 Prime 2‘nin fiyatı ve özelliklerine dair bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

BİM, Samsung Galaxy J7 Prime 2’yi satışa sunuyor

Türkiye’de ve dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren önemli market zincirlerinden biri olan BİM, bu hafta da müşterilerini akıllı telefon sahibi yapmaya devam ediyor.

Son zamanlarda üst segment akıllı telefon modellerinin satış fiyatlarının, cep yakar vaziyet alması sebebi ile, kullanıcılar daha uygun fiyatlara sahip akıllı telefon modellerine yönelmeyi tercih etmiş durumda. Bu durumu fırsat bilen BİM, akıllı telefon modellerine dair yaptığı kampanyalar ile birçok kez müşterilerinin ilgisini çekmeyi başardı.

BİM, şimdi de müşterilerinin karşısına Samsung‘un Galaxy J7 Prime 2 modeli ile çıkıyor. BİM‘in 12 Nisan itibarı ile Samsung Türkiye garantisiyle satışa sunacak olduğu telefonun fiyatı ise 1.299 TL olacak. Cihazın fiyatını göz önünde bulunduracak olursak eğer, kampanya olduğunu söyleyemeyiz pek de mümkün değil. Zira telefonun satış fiyatı birçok satış mağazasında yine aynı.

Galaxy J7 Prime 2’nin özellikleri

Cihazın özelliklerinden bahsedecek olursak eğer; sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemcisinden ve 3 GB RAM’den güç alan Galaxy J7  Prime 2,  32 GB dahili hafızaya sahip. Ayrıca telefonun microSD kart desteği de mevcut. Full HD çözünürlüklü 5,5 inç ekranı bünyesinde barındıran telefonun arkasında 13 MP, ön tarafında ise 13 MP selfie kamerası mevcut. Parmak izi sensörüne de sahip olan telefondaki pil kapasitesi ise 3.300 mAhAndroid Nougat işletim sistemi ile kutusundan çıkan telefon 170 gr ağırlığa sahip. Ayrıca telefonda FM radyo‘nun olduğunu da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri