La Casa de Papel 3. Sezon’dan yeni fotoğraflar

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 1

İspanya Kraliyet Darphanesi’nde gerçekleşen sıradışı bir soygunun perde arkasını işleyen “La casa de papel” üçüncü sezonunda yeni bir maceraya ev sahipliği yapacak.

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 2

İlk iki sezonda karşılaştığımız ekip, bu kez yeni yüzlerin de aralarına katılmasıyla çok daha büyük bir soygun için harekete geçecekler.

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 3

Senaryo Esther Martínez Lobato, Álex Pina, Javier Gómez Santander, Pablo Roa, Fernando Sancristóval, Esther Morales ve David Barrocal’ın imzasını taşıyor.

İşte 3. Sezondan kareler;

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 4

Dizinin ilk iki sezonunda rol alan Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Alba Flores yeni sezonda rollerine geri dönecekler.

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 5

Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernando Cayo ve Rodrigo de la Serna ise ekibe eklenen yeni isimler arasında. 

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 6

İspanya menşeili dizi, Álex Pina tarafından ekrana taşınırken Netflix’in İngilizce olmayan dizileri arasında en çok izlenen yapım olmayı başarmıştı.

La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 7
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 8
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 9
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 10
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 11
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 12
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 13
La Casa de Papel 3. Sezon'dan yeni fotoğraflar! - Page 14

La casa de papel” 3. sezon bölümleri 19 Temmuz’da Netflix’te gösterime girecek.
3. Sezon fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri