Netflix 2 TL’lik haftalık paketini test ediyor

Türkiye’de çok büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Netflix platformu kullanıcılarına sunacağı 2 TL’lik haftalık paketini test ediyor.

Son zamanlarda gittikçe daha fazla insan tarafından tercih edilerek televizyonların yerini alan ve birçok farklı üyelik seçenekleri sunan Netflix, sunacağı yeni haftalık paketinin ödeme şeklini test edildiği öğrenildi.

Netflix 2 TL’lik haftalık paketini test ediyor

Kullanıcılarına sunduğu avantajlı üyelik seçeneklerinin yanı sıra yayınladığı orijinal diziler ve filmler ile insanları adeta kendine bağımlı hale getiren Netflix, ödeme planlarında da oldukça avantajlı seçenekler sunuyor.

Üzerinde çalıştığı yeni üyelik paketi olan haftalık paketinde ise farklı bir ödeme seçeneği üzerinde çalıştığı öğrenilen Netflix’in kullanıcılara yönelik sunduğu ödeme planında radikal bir değişiklik yaparak farklı bir yöntem izleyeceği belirtiliyor. Mevcut olarak kullanıcılara şuan sunduğu aylık ödeme sistemini değiştirerek bu sistemi haftalık ödeme sistemine dönüştürmek için çalışmalar yapan platform, üyelik ücretlerinin de aynı oranda bölünebileceği bir sistem üzerinde çalışıyor.

Elde edilen bilgilere göre Netflix, bu sistemi şu anda Hindistan’da test ediyor. Bu yeni paket kısa süre önce Türkiye’de kullanıma sunulan mobil paket benzeri özelliklere sahip olacak. Eğer bu üyelik ve ödeme sistemi Türkiye’de de hayata geçerse kullanıcılar Netflix’in sekiz lira civarında olan ve geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan mobil paket benzeri abonelik için her hafta iki lira ödeme yapacaklar.

Bu sisteme en çok onlar sevinecek

Şu an test aşamasında olan bu yeni üyelik ve ödeme sisteminin hayata geçmesi özellikle bu platformu kısa süreliğine kullanmak ve aboneliklerini hemen sonlandırmak isteyen kullanıcıları çok sevindireceğe benziyor. Bu yeni sistemin diğer ülkelerdeki kullanıcılara ne zaman sunulacağı tam olarak bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri