Netflix mobil abonelik paketi Türkiye’de

Netflix, yeni uygun fiyatlı mobil paketi Türkiye kullanıcıları için kullanıma sundu. İşte paketin fiyatı ve özellikleri!

Popüler dizi ve film izleme platformu Netflix, yeni uygun fiyatlı mobil paketi Türkiye kullanıcıları için kullanıma sundu. İlk olarak Hindistan ve Malezya’da kullanıma sunulan paket sonunda Türk kullanıcıları için de aktif hale getirildi.

Netflix mobil abonelik paketi Türkiye’de!

Mart ayındaki Netflix Mobil Paket detaylarına göre Hindistan’daki karşılığının 20 TL olduğu düşünülüyordu. Ancak Netflix Türkiye’deki uygun abonelik politikası kapsamına giren yeni mobil paket, ülkemiz için oldukça uygun fiyatla giriş yaptı ve resmi sitede mobil paket 7.99 TL olarak karşımıza çıktı.

Peki satışa sunulan bu paket ile beraber kullanıcılara ne gibi haklar sunuluyor? Sadece mobil cihazları üzerinden Netflix kullanan kullanıcılar için bir abonelik paketi hedefleyen şirket, uygun fiyata sahip bu mobil paketi ile beraber fazladan abone çekmeyi hedefliyor gibi duruyor. Ayrıca kullanıcılar beğendikleri içerikleri Wi-Fi ile cihazlarına indirilip daha sonra çevrimdışı da izleyebilecek. Mobil pakette aynı anda sadece bir cihazda aktif olunabiliyor. 

Satışa sunulan bu paket sadece ”mobil” üzerinden yapılan abonelik üyeliği ekranında kullanıma aktif hale geliyor. Ek olarak bu yeni mobil paketin sadece yeni kullanıcılar için geçerli olduğunu ve zaten Netflix aboneliği bulunan kullanıcılar için bu yeni mobil pakete geçiş yapamayacaklarını belirtmeden geçmek istemeyiz.

Peki ya siz Netflix‘in yeni mobil abonelik paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri