Sony Driveclub oyununu tarihten silmeye hazırlanıyor

Sony; Driveclub, Driveclub VR ve Driveclub Bikes’ın online hizmetlerini kapatmaya hazırlanıyor.

Sony; Driveclub, Driveclub VR ve Driveclub Bikes’ın 1 Eylül 2019’da PlayStation Store’dan kaldırılacağını ve çevrimiçi sunucuların 1 Nisan 2020’de kapatılacağını duyurdu. Ayrıca StarBlood Arena çevrimiçi sunucuları 25 Temmuz 2019’da kapatılacak.

Sony Driveclub oyununu tarihten silmeye hazırlanıyor!

Sony tarafından paylaşılan detaylar:
 
DRIVECLUB, DRIVECLUB VR ve DRIVECLUB Bikes’ın çevrimiçi sunucuları 1 Nisan 2020 saat 01:59’da (TSİ) kapatılacak. Tüm çevrimiçi özellikler (çevrimiçi çok oyunculu modlar dahil) bu tarihte sona erecektir.

Bu oyunları tek oyunculu çevrimdışı modlarda oynamaya ve oyunların keyfini çıkarmaya devam edebileceksiniz. Ancak oyunlarda önemli ölçüde çevrimiçi oynanış yer aldığından 1 Nisan 2020’den itibaren işlevsellikler aşağıdaki şekillerde etkilenecektir:
 
Aşağıdakileri gerçekleştiremeyeceksiniz:

 • Sezon biletinizi çevrimiçi olarak kullanma.
 • Çok oyunculu etkinliklerde veya turlarda kulübünüzü çevrimiçi olarak temsil etme.
 • Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynama ve yarışmalara katılma.
 • Kendi etkinliklerinizi oluşturma.
 • Lider tablolarında yarışma ya da istatistikleri ve oyuncu ilerleme durumunu paylaşma.
   

Aşağıdakileri gerçekleştirebileceksiniz:

 • Sezon biletinizi tüm tek oyunculu ve çevrimdışı modlarda kullanma. 
 • Çevrimdışı modda tüm oyunları (DC, DC VR ve DC Bikes) ve DLC tek oyunculu işlevini oynamaya devam etme.
 • Tek oyunculu / çevrimdışı modda kupalar kazanma.
   

PlayStation; 1 Eylül 2019 saat 01:59’da (TSİ) DRIVECLUB, DRIVECLUB VR, DRIVECLUB Bikes ve bu oyunlarla ilgili tüm DLC ve sezon biletlerinin satışını durduracaktır.
 
PS4/PlayStation VR – StarBlood Arena

StarBlood Arena için çok oyunculu oynama ve tüm çevrimiçi özellikler 25 Temmuz 2019 tarihinden itibaren sonlandırılacak ve kullanılamayacaktır. Oyunu oynamak için çevrimiçi olmanız gerektiğinden bu tarihten itibaren oyunu oynayamayacaksınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri