Turkcell’de iki üst düzey yönetici ayrıldı

Ani bir kararla geçtiğimiz günlerde genel müdür değişikliğine gidilen Turkcell’de şimdi de iki üst düzey yönetici görevlerinden ayrıldı.

Kimsenin beklemediği bir anda Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu koltuğunu geçtiğimiz günlerde bırakmıştı. Yerine vekaleten atanan Genel Müdür Yardımcılarından Murat Erkan’ın gelmesiyle beraber üst düzey iki isim şirketteki görevini bıraktı.

Turkcell’de iki üst düzey yönetici ayrıldı

Turkcell’de Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlter Terzioğlu ile Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, 31 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevlerinden ayrılma kararı aldı

Turkcell’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

”Şirketimizde Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan İlter Terzioğlu, 31 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. Kendisinin BeST, Beltower ve Inteltek yönetim kurulu üyelikleri ve Turkcell Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği görevleri devam edecektir. Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Ayşem Ertopuz, 31 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. Sn. Terzioğlu ve Sn. Ertopuz’a Şirketimize sağladığı katkılar için teşekkür ediyor, bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar diliyoruz.”

15 Mart’ta Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrılmış yerine Turkcell Yönetim Kurulu, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan vekaleten atanmıştı. Ayrılan iki isimden biri olan İlter Terzioğlu, şirket kurulduğundan bu yana görev almış bir isimdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri