2019 ‘Google Play ödülleri’ adayları açıklandı

Google’ın her yıl düzenlediği ve yılın en iyi mobil uygulamalarının seçildiği bir yarışma olan Google Play Ödülleri için 2019 adayları belli oldu. Ödüller 9 farklı kategoride sahiplerini bulacak.

6 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan yarışmada, 2019 Google Play Ödülleri için birbirinden iddialı 40 aday bulunuyor, Toplam 9 farklı kategoriden oluşacak yarışma için adaylar belli oldu bile.

2019 ‘Google Play ödülleri’ adayları açıklandı!

Bilindiği üzere Google, Android platformunda yer alan en iyi uygulama ve oyunları her yıl düzenli olarak seçiyor. Google, 2019’da da Play Store’da yer alan en iyi uygulama ve oyunları farklı kategoriler altında bugün listeledi. Yarışmaya aday olan uygulamalar arasında, birçok Android kullanıcısının telefondan eksik etmediği sevilen uygulamalar bulunuyor.

Yarışmanın yapılacağı 9 kategori ve o kategorilerde bulunan uygulamaları sizler için derledik;

Kişisel bakım uygulamaları

My Oasis
Shine
Kinedu
Woebot
 Sleep Town

Günlük yaşam uygulamaları

✔ SLOWLY
✔ Khan Academy Kids
✔ Notion
✔ Tasty

Yaratıcı uygulamalar

✔ Cube Escape
✔ Tick Tock
✔ Wysker
✔ Scripts (Yazılar)
✔ Firework

Yaratıcılık ve beceri uygulamaları

✔ Viki
✔ Cookpad
✔ Canva
✔ PicsArt Photo Studio
✔ Garena Free Fire

Oyunlar

✔ Asphalt 9: Legends
✔ CHUCHEL
✔ Gorogoa
✔ Badland Brawl
✔ SHADOWGUN LEGENDS

Erişebilirlik uygulamaları

✔ Envision AI
✔ guiaderodas accessibility
✔ Race Together!
✔ WheeLog!
✔ TintVision

Video uygulamaları

✔ ivi
✔ Neverthink: Handpicked videos
✔ Tubi TV
✔ Viki

Sosyal etki yaratan uygulamalar

✔ Enterre moi, mon Amour
✔ Think!Think!

En iyi çıkış yapan oyunlar

✔ Harry Potter
✔ Garena Free Fire
✔ Old School RuneScape
✔ Star Trek Fleet Command
✔ MARVEL Strike Force

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri