3 Kameralı OnePlus 7 Pro onaylandı

OnePlus’ın resmi twitter hesabından yayınlanan kısa videoda, OnePlus 7 Pro’nun 3 kamerayla geleceği kesinlemiş oldu. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 7 Pro‘nun piyasaya çıkışına çok az bir süre kala, şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir video ile OnePlus 7 Pro‘nun 3 arka kameraya sahip olduğu konuşuluyordu. OnePlus’ın resmi twitter hesabından yayınlanan kısa videoda, OnePlus 7 Pro‘nun 3 kamerayla geleceği kesinlemiş oldu.

3 Kameralı OnePlus 7 Pro onaylandı!

Bilindiği üzere 14 Mayıs‘ta yapılacak olan etkinlik ile piyasaya çıkacak olan OnePlus 7 serisi telefonlar, adından söz ettirmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 Pro 5G şeklinde iki modeliyle tanıtılacağını öğrendiğimiz yeni amiral, bu kez de kameralarına ilişkin bir videoyla bizleri karşıladı.

Şirketin orijinal hesabından paylaşılan tweetteki kısa videoda, OnePlus 7 Pro‘nun 3 kamerayla geleceği kesinlemiş durumda. 3’lü kamera dizilimine sahip olacak olan OnePlus 7 Pro, bazı sızıntılara göre ise 2 kameralı varyantıyla beraber tanıtılacak. Yani lansmanda 2 kameralı OnePlus 7 de görebilmemiz mümkün.

3 kameralı OnePlus 7 Pro‘nun kameralarına ilişkin teknik detaylar henüz netlik kazanmış değil. Ancak bu kameralardan birinin 48 MP ölçüsünde olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Diğer iki kameranın ise 20 MP ve 5 MP şeklinde, ultra geniş açılı ve alan derinlikli fotoğraflar çekebilecek özellikte olacağı gelen bilgiler arasında. OnePlus 7 Pro ile ilgili ayrıntılar geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri