Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ne zaman açıklanacak

CD Projekt Red, yıllık düzenlenen yatırımcı konferansında biraz E3 2019 planlarından bahsetti.

The Witcher 3: Wild Hunt ve Cyberpunk 2077 geliştiricisi CD Projekt Red, yıllık düzenlenen yatırımcı konferansında biraz E3 2019 planlarından bahsetti.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ne zaman açıklanacak?

CEO Adam Kicinski tarafından belirtilene göre, E3 2019 CD Projekt Red’in tarihindeki en önemli E3 etkinliği olacak. Muhtemelen Cyberpunk 2077’nin resmi çıkış tarihi de orada açıklanacak. Adam Kicinski E3’ün bu tür bir duyuru için en iyi yer olduğunu söyledi. Başka bir bilgi açıklanmadı.

CD Projekt Red, 2018’in başlarında yaptığı açıklamada Cyberpunk 2077’nin yanı sıra başka bir AAA hikaye odaklı bir rol yapma oyunu üzerinde çalıştıklarını ve bu oyunun ve Cyberpunk 2077’nin 2021 yılına kadar çıkmasının planladıklarını belirtmişti. Bu bilgi geçtiğimiz günlerde tekrar doğrulandı.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ile birlikte belki bu yeni oyun da E3’te duyurulabilir.

Ayrıca dün GWENT: The Witcher Card Game akıllı telefonlar için duyuruldu ve ilk olarak bu yılın sonlarında iPhone’lar için çıkacak. Mobil GWENT ile ilgili haberler de E3’te olacaktır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri