Galaxy Note 10 ekranı ile üzecek

Note 10 ve Note 10 Plus ailesi hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. 

7 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse edilecek olan Note 10 ve Note 10 Plus ailesi hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. 

Galaxy Note 10 ekranı ile üzecek!

Yunanistan’da ortaya çıkan yeni bir raporda, Galaxy Note 10 modelinin 6.3 inç büyüklüğündeki ekranının Full HD+ çözünürlük sunacağı açığa çıktı. QHD+ çözünürlükten Full HD+ çözünürlüğe düşüş anlaşılan Samsung’un malzemeden kaçtığının bir göstergesi.

Buna ek olarak cihazın toplamda 168 gram ağırlığında ve 3500 mAh kapasiteli bataryaya ev sahipliği yapacağı da açığa çıkan detaylar arasında. 

Gelelim bir diğer modele, Note 10 Plus’a. 6.8 inçlik  ekranı QHD+ çözünürlük sunacak olan Galaxy Note 10 Plus, 12 GB RAM’e ev sahipliği yapacak. Depolama alanının 256 GB’dan başlayacağı iddia edilirken, 4300 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon 198 gram ağırlığında olacak.

Kamera tarafında ise Galaxy Note 10 üç arka kamera ile gelecek. Note 10 Plus modelinde ise bu üç arka kameraya ek olarak bir adet ToF sensörünün yer alacağı belirtiliyor. Hızlı şarj desteği de cihazda yer alacak. 

Peki ya siz ortaya çıkan bu detaylar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdan yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri