Honor 8X kampanyası başlıyor

Honor, Vatan Bilgisayar ile gerçekleştireceği yeni kampanyasında Honor 8X telefon alanlara 350 TL değerinde hediye çeki sunuyor.

Minimalist bir tasarım felsefesi ile geliştirilen HONOR 8X, yüzde 91 gibi yüksek bir ekran gövde oranına sahip. HONOR 8X bu tasarım anlayışı sayesinde, küçük bir gövdeye 6.5 inçlik büyük bir ekranı sığdırıyor.

Honor 8X kampanyası başlıyor!

HONOR 8X, şık bir tasarım, yüzde 91 ekran gövde oranı, iddialı yapay zeka desteğine arka kamerası, 5.5 inçlik bir gövdeye sığdırılan 6.5 inç ekran ve ince çerçevesi ile gelişmiş bir telefon olarak güzel bir kullanım deneyimi sunuyor.

Telefondaki AI yani yapay zeka sadece kamerada kullanılmıyor. Metro gibi telefonun çekmediği ortamlarda HONOR 8X, 3 saniye içerisinde ağa bağlanma, yapay zeka desteği ile gürültü engelleme gibi özellikler de sunuyor.

Honor 8X, güncel teknolojileri, minimalist tasarımı ve sofistike işçiliği ile markanın cesur tavrını ve tasarım özelliklerini ortaya koyuyor. Estetikte bilimsel bir yaklaşımı benimseyen Honor 8X, pazarda benzersiz olan işlevsellik ve güzellik arasındaki doğru bir denge kuruyor.

Honor 8X Genel Özellikler;

  • 6.5 inç 2340 x 1080 piksel.
  • Yüzde 91 ekran / gövde oranı
  • 19.5:9 ekran oranı
  • Kirin 710 Octa-core işlemci (4*CortexA73+4*Cortex-A534*2.2GHz+4*1.7GHz)
  • 4 GB RAM.
  • 64 GB Depolama.
  • microSD bellek kartı yuvası
  • 3750mAh pil.

Honor, Vatan Bilgisayar ile gerçekleştireceği yeni kampanyasında Honor 8X telefon alanlara 350 TL değerinde hediye çeki sunuyor. 1-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında cep telefonu 2.399 TL fiyat etiketiyle satılacak.

Honor 8X hediye çekinin yanı sıra, 12 ay taksit imkanı da sağlayacak. Kampanyadan yararlanmak için 1-16 Haziran tarihleri arasında Vatan’a uğramayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri