Huawei P30 Pro, “En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülünü aldı

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, TIPA Genel Kurulu’nun Huawei P30 Pro’ya “En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülü verdiğini ve cihazı 2019’un en iyi ürünlerinden biri olarak tanıdığını açıkladı.

Huawei P30 Pro cep telefonunu sizler için kutusundan çıkarmıştık.

Huawei P30 Pro, “En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülünü aldı! Huawei’nin P Serisi’ne üst üste üç yıldır verilen bu ödül, Huawei’nin mobil fotoğrafçılık dünyasını değiştirmek için kalite, performans ve tasarımın sürekli iyileştirilmesine olan bağlılığının bir kanıtı olarak görülüyor.

Huawei P30 Pro, “En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülünü aldı!

Huawei P30 Pro, herhangi bir akıllı telefon kamerasının bugüne kadarki en iyi düşük ışık performansını ve aynı zamanda yakınlaştırma özelliklerini sağladı, kamera ve lens görüntü kalitesi ölçümleri ve derecelendirmelerinde endüstri standardı olan DxOMark tarihindeki en yüksek puan olan 112′yi almayı başardı.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Mobil İletişim Başkan Yardımcısı Changzhu Li, “Kamera deneyimi, Huawei P Serisi akıllı telefonlarımızın stratejisinin her zaman odak noktası olmuştur. En son amiral gemimiz P30 Pro’yu verdiği ödül ile onurlandırdığı için TIPA’ya bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Leica dörtlü kamera sistemi ile donatılan Huawei P30 Pro, fotoğrafçılık kurallarını yeniden yazıyor; devrim niteliğindeki RYYB renk filtresi ve 5x optik zoom ile fotoğrafçılık deneyimini geliştiriyor. Bu gibi gelişmeler, tüketicilere hayattaki en heyecan verici anları olduğu gibi kaydetmek için Huawei cihazlarını kullanma konusunda daha fazla özgürlük tanıyor” dedi.

TIPA Başkanı Thomas Gerwens, “Huawei, P30 Pro’da Leica ile yine mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorluyor, kullanıcıların fotoğraf ve videoları mükemmel kalitede çekmelerini sağlıyor” açıklamasını yaptı.

Huawei P30 Pro, Leica dörtlü kamera sistemi, çok yönlü 40MP HuaweiSuperSpectrum Sensörü ve 20MP ultra geniş kamerayla birlikte, optik stabilizasyona sahip SuperZoom lensinin de yardımıyla kayda değer görüntüler çekiyor. Huawei Uçuş Süresi (ToF) Kamera, daha iyi bokeh efektleri için görsel derinliği ölçümlüyor. Sıralı olarak çalışan bu kameralar, her aydınlatma koşulunda gözle görülemeyen ayrıntıların da yer alabildiği fotoğraflar üretiyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Huawei P30 Pro modeli, “En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülünü hak ediyor mu? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri