Nubia Red Magic 3 canlı olarak görüntülendi

ZTE’nin yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 3, tanıtım öncesinde bir oyun turnuvası sırasında canlı şekilde sergilendi. Detaylar haberimizde.

Daha önce performans testi sonuçlarıyla gündeme gelen Nubia Red Magic 3, Çin’de düzenlenen bir oyun turnuvasında, şirket tarafından ilk kez sergilendi.

Nubia Red Magic 3 canlı olarak görüntülendi!

28 Nisan’da tanıtılacak olan, Çinli ZTE’nin yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 3’ün özellikleri hakkında, geçtiğimiz günlerde çeşitli sızıntılar gündeme gelmişti ve bu detayları siz değerli okuyucularımız ile haberimizde paylaşmıştık. Şimdi de Nubia Red Magic 3 ile ilgili gündeme cihazın sızıntı görüntüleri geldi. Çin’de düzenlenen League of Legend’ın final turnuvası sırasında şirket tarafından ilk kez sergilenen cihaz hakkında şuan için resmi bilgiler bulunmasa da, telefonun nasıl bir tasarıma sahip olduğunu net bir şekilde görmüş olduk.

Turnuvaya gelen ziyaretçilerin ilgi odağı olan cihaz, bir cam kutu içerisinde sergilendi. İsmi de beklendiği gibi “Red Devil 3” olarak geçiyor.

Nubia genel müdürü Ni Fei, Red Devils 3 oyun telefonunun birçok özelliğini açıkladı. Red Devils 3 oyun telefonu, 12 GB RAM ve 4D özelleştirilebilir titreşim motorunun cihazda yer alacak. Ayrıca bütün bu güçlü donanımını 5000 mAh kapasiteli batarya kapasitesi ile besleyecek. Cihazın ayrıca Snapdragon 855 işlemci ile donatılmış olduğunu da yeniden belirtelim.

Özel bir oyun telefonu olan Red Devils 3, aynı zamanda hava soğutmalı, sıvı soğutma ve turbo fan soğutma teknolojisi ile donatılacak. Dünya genelinde ilgi çekmeye devam eden cihazın satış fiyatı hakkında ise henüz için resmi bir bilgi bulunmuyor. Ayrıntılar geldikçe siz değerli okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri