Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor?

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 1

Oppo, Çin’in başkenti Pekin’de düzenlediği bir etkinlik kapsamında Reno ailesinin en yeni üyelerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Oppo Reno, Reno 5G ve Oppo Reno 10X Zoom modellerinin görücüye çıktığı etkinlikte Oppo Reno ailesinin özelllikleri dikkatleri üzerine çekti.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 2

Peki Reno ailesi bizlere neler sunuyor? 6.4 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı gövdesinde barındıran Reno, Full HD+ çözünürlük sunuyor bizlere. Cihaz gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden alıyor. Grafik tarafında ise cihaz gücünü Adreno 616 GPU‘dan alıyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 3

Toplamda arkada iki önde ise bir adet kamera bulunduran cihaz, 16 MP çözünürlüğündeki ön kamerası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Arkada ise 48 MP çözünürlüğüne sahip f/1.7 diyaframa sahip ana kamera ve 5 MP çözünürlüğe sahip derinlik algılama için kullanılan kamera bulunuyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 4

Toplamda 3765 mAh kapasiteli bir bataryadan gücünü toplayan cihaz, VOOC 3.0 hızlı şarj desteğine de sahip. RAM tarafında ise bizleri 6 GB/128 GB, 6 GB/256 GB ve 8 GB/256 GBolmak üzere üç farklı seçenek karşılıyor. 

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 5

10 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacak olan cihaz için belirlenen fiyat etiketi ise 499 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 6

Peki ya Reno 10x Zoom? 6.6 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı gövdesinde barındıran Reno 10x Zoom, Full HD+ çözünürlük sunuyor bizlere. Cihaz gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. Grafik tarafında ise cihaz gücünü Adreno 640 GPU‘dan alıyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 7

Toplamda arkada üç önde ise bir adet kamera bulunduran cihaz, 10x hibrit zoom özellikli 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/3.0 diyaframa sahip periskop kamera ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 8

Arkada 48 MP çözünürlüğüne sahip f/1.7 diyaframa sahip ana kamera, 8 MP çözünürlüğe sahip geniş açı için kullanılan kamera ve 13 Megapiksel çözünürlüğünde periskop kamera bulunuyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 9

Cihazın ön tarafında yer alan 16 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 kamera ise 79,3 derece görüş açısına sahip. Oppo‘nun yeni amiral gemisi tercihe 6 GB / 8 GB RAM veya 128 GB / 256 GB depolama alanı ile geliyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 10

Akıllı telefon 4065 mAh’lık bataryadan besleniyor. Ayrıca VOOC 3.0 hızlı şarj desteğine sahip. Haziran 2019’dan itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacak olan cihaz için belirlenen fiyat etiketi ise 799 euro olarak belirlenmiş durumda.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 11

Son olarak Oppo karşımıza Reno’nun 5G modeli ile çıktı. 5G ise; 6.6 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı gövdesinde barındıran cihaz, Full HD+ çözünürlük sunuyor bizlere. Cihaz gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. 

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 12

Kamera tarafında ise cihazda 48 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.7 diyaframa sahip ana ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip 120 derece geniş açılı kamera yer alıyor.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 13

Buna ek olarak 10x hibrit zoom imkanı sunan 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/3.0 diyaframa sahip bir periskop kamera da bizlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 14

Öndeki 16 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 kamera 79,3 derece görüş açısına sahip. 6 / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçeneği sunan telefon 4065 mAh kapasiteli bataryadan beslenirken, VOOC 3.0 hızlı şarj desteğine de sahip.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 15

Mayıs 2019’dan itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacak olan cihaz için belirlenen fiyat etiketi ise 899 euro olarak belirlenmiş durumda.

Oppo Reno ailesi bizlere neler sunuyor? - Page 16

Peki ya siz cihazları nasıl buldunuz? Oppo özellikle Türkiye pazarında bu cihazlar ile popülerliğini iyice artırabilir mi? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri