Redmi amiral gemisinin özellikleri sızdı

Son günlerde sıkça gündeme gelen Redmi amiral gemisinin temel özellikler ortaya çıktı. Model yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

Son zamanlarda, Redmi’nin amiral gemi modeli ile ilgili ortaya birçok sızıntı çıktı ve çıkmaya da devam ediyor. Snapdragon 855 yonga setine sahip olacak olan model ile ilgili ortaya çıkan yeni sızıntı ile belirginleşen özellikleri haberimizden inceleyelim.

Redmi amiral gemisinin özellikleri sızdı!

Redmi’nin Snapdragon 855 yonga setiyle gelecek amiral gemisi modeli üzerinde çalıştığını zaten biliyoruz. Gerek firma CEO’su gerekse de sızıntılar bu durumu uzun zamandır ve sürekli olarak önümüze çıkarıyor. Ancak bu sefer cihazın teknik özellikleri ile ilgili ilk bilgelere ulaştığımızı söyleyebiliriz.

Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan cihaz, tahmin edildiği üzere çok yüksek bir performans sunuyor. 6,39 inç 2340×1080 piksel LCD ekran üzerine kurulacak telefon, 8 GB RAM ve 128 GB temel depolama alanıyla geliyor.

Kamera oldukça iddialı!

Gövdeden çıkacak gibi görünen ön kamerası 32 MP çözünürlükte olan cihaz, arkasında ise üçlü kamera sistemi taşıyor. Burada 48 MP + 8 MP + 13 MP kurulumu karşımıza çıkıyor. Kamera konusunda oldukça iddialı görünen telefonun, aynı zamanda 4.000 mAh seviyesine yakın bir batarya ile gelmesi bekleniyor.

Belirttiğimiz bilgilerin sızıntı olduğunu yeniden hatırlatarak, % 100 doğruluk payı olmadığını ayrıca belirtelim. Uygun fiyat odaklı Redmi’nin amiral gemisinin fiyatı ve diğer tüm özellikleri resmiyet kazandığında siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri