Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor

Samsung’un yayınladığı son rapora göre 2019 yılı için Samsung Galaxy S10 modellerinde ciddi satış rakamları hedefliyor. Detaylar haberimizde.

piyasaya sürüldükten sonra ilk haftalarda gelen rakamlara göre Galaxy S10 serisi yıl sonuna kadar 40 milyon adede ulaşan satış rakamlarına ulaşacağı rapor edilmişti. Yeni bir rapora göre ise Samsung Galaxy S10 serisi satış rakamlarının yıl sonuna kadar 60 milyon barajını geçeceğini öngörerek, hedefi ciddi anlamda yukarıya taşımış oldu.

Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor!

Tanıtıldıktan sonra oldukça ilgi çeken Samsung Galaxy S10 serisi, özellikleri ve tasarımıyla birçok kesimi kendine hayran bıraktı. Samsung yayınladığı son rapora göre, bu yıl büyük satış rakamları elde etmeyi hedefliyor. Samsung Galaxy S10 serisi, yıl sonuna kadar 60 milyon satış rakamına ulaşacağını öngörmekte. Özellikle son zamanlarda durgunluk gözlenen akıllı telefon piyasası düşünüldüğünde, bu satış rakamları Samsung için önemli bir başarı olacak gibi görünüyor.

Sektördeki daralmalara rağmen satışlarını kademeli olarak artırmayı hedefleyen Samsung, eğer bu satış rakamları gerçeğe dönüştürürse; Galaxy S10e , Galaxy S10, Galaxy S10+ ve sürpriz modeli olan Galaxy S10 5G’yi içeren yeni seri satışlarını, bir önceki seriye göre ciddi oranında artıracak demektir.

Bir önceki raporda olduğu gibi Galaxy S10, 40 milyon satacak olsa dahi, Galaxy S9’dan daha fazla satmayı başarmış olacaktı. Zira geçtiğimiz yılın amirali Galaxy S9, 35 milyonluk satış başarısı yakalamıştı. Son rapordaki satış rakamları gerçekleşir ise, gelişmiş kamera özellikleri ve tasarımıyla oldukça beğenilen Galaxy S10 serisinin, yıl sonuna kadar Galaxy S9 satışlarını geride bırakacak olması hiç de zor görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri