Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor

Samsung firmasının merak uyandıran Samsung Galaxy Fold modelinin ön sipariş tarihi belli oldu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un merak uyandıran Samsung Galaxy Fold modeli ile ilgili güzel bir haber geldi. Şirket, daha önce de bu modelleri ön siparişe sunacağını  belirtmişti ve sonunda bu sözünü tuttu.

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor!

Samsung Galaxy Fold modellerini, 12 Nisan‘dan itibaren ön siparişe sunacak! Katlandığında dışarıda 4,6 inçlik bir AMOLED ekrana ve esnek 7,3 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olan cihazın fiyatının 1.980 dolar olmasının beklendiğini belirtelim.

Katlanabilir cep telefonu teknolojisi ile ilgili haberler, geçtiğimiz yılın son dönemlerinde oldukça yoğunlaşmıştı. Söylentiler, sızıntılar derken bu teknoloji 2019 yılına damgasını vurmayı başardı.

Samsung ve Huawei gibi şirketler elini çabuk tutarak bu teknolojinin öncüleri olmayı başardılar. Huawei şirketi, ürettiği Mate X ile büyük bir beğeni kazanırken Samsung, Galaxy Fold modeli ile kullanıcıların takdirini kazanmayı başardı.

Güney Koreli şirket, katlanabilir modeli Galaxy Fold ile ilgili alıcılarına güven vererek ikna etmek için geçtiğimiz günlerde defalarca açılıp kapandığında bile sorun olmayacağını belirten bir video yayınlanmıştı. Fakat şu an için şirketin, web sitesi üzerinden ön sipariş verebilecek kişi sayısını sınırlı tutacağı gelen bilgiler arasında.

Samsung tarafından ön siparişe açılan bir diğer model ise 900 dolar gibi bir başlangıç fiyatına sahip olacağı belirtilen Samsung Galaxy S10 5G oldu. Ancak bu modellerin her yerde 5G bağlantısı bulunmayacak. Yalnızca ABD şehirlerindeki 5G ağlarına sahip bazı bölgelerde bağlantı sağlanabilecek. Her iki modelin de teslim tarihinin 26 Nisan olacağını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri