Samsung Galaxy Fold’un ön satışları durduruldu

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan ekran sorunundan dolayı Samsung Galaxy Fold satışları geçici bir süreliğine durduruldu. Detaylar haberimizde.

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung’un ilk katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold bazı inceleme editörleri tarafından bir süredir kullanılıyor. Fakat geçtiğimiz hafta editörlerin aktarmış olduğu bilgilere göre, Galaxy Fold‘un bazı ekran sorunlarıyla gündeme geldiğini görmüştük. Şirketten gelen yeni haberler cihazın çıkış tarihinin ertelendiğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Fold’un ön satışları durduruldu!

Geçtiğimiz hafta bazı inceleme editörleri tarafından bir süredir kullanılmakta olan Galaxy Fold ile ilgili paylaşılan bilgilere göre, Galaxy Fold ekranının kısa bir kullanımının ardından kısmen veya tamamen çalışmaz hale geldiği aktarılmıştı. Biz de sizlere bu durumunu haberini aktarmıştık. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Samsung’dan açıklama gecikmemişti ve şirket, ekrandaki koruyucu plastik filminin çıkartılmaması konusunda kullanıcıları uyarmıştı. Fakat ne var ki, aynı sorunu yaşayan kullanıcılardan bazıları cihazın filmini dahi çıkarmamıştı. Hal böyle olunca, Samsung Galaxy Fold satışları ani bir karar ile geçici bir süreliğine durduruldu.

Tüm bu gelişmelerin ardından, şirketin Galaxy Fold üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığını ve teknik problemlerin çözülmesi için zaman kazanıldığını akıllara getirdi. Eğer bu sorunlar yaşanmasaydı, önümüzdeki haftalarda Galaxy Fold ailesi kullanıcılarla buluşmuş olacaktı. Bugün için ise Galaxy Fold‘un ne zaman satışa sunulacağını kimse bilmiyor.

Cihazın satışlarının neden ertelendiği hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadığını da ayrıca paylaşalım. Konu ile ilgili ayrıntılar geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri