Samsung Galaxy Note 10+ 5G görselleri sızdı

Yeni amiral gemisi olması beklenen Samsung Galaxy Note 10+ 5G cep telefonunun resmi basın görselleri internete düştü.

Kısa süre sonra (7 Ağustos) tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 10 ailesi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Markanın yeni amiral gemisinin 5G sürümünün basın görselleri internette yayınlandı.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G görselleri sızdı

Önceki yıllardan farklı olarak iki farklı sürümle gelecek olan yeni model, Note 10 ve Note 10+ olmak üzere iki farklı modele sahip olacak. Ailenin Galaxy Note 10+ modelinde ek olarak bir de 5G destekli sürüm yer alacak.

Bu tarz sızıntılarla bilinen Evan Blass tarafından Twitter’da yapılan paylaşımda göre Galaxy Note 10+ 5G sürümünün en net fotoğrafı görülüyor. ABD’de satışa sunulacak olan telefonun görüntülendiği tasarımda ‘Galaxy Note 10+ 5G meets Verizon 5G’ yani ‘Galaxy Note 10+ 5G Verizon 5G ile buluşuyor’ ifadesi yer alıyor ve ön sipariş yapılabileceği açıklaması bulunuyor.

Fotoğrafta telefonun arka yüzü ve ön yüzü görülüyor. Ön yüzde tam ortada bulunan delik şeklindeki kamera görülürken arka yüzde üçlü ana kamera net olarak görülüyor. Ayrıca ailenin en önemli özelliği olan Stylus Pen de net olarak bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 10 ailesi bilinen özellikleri

Samsung Galaxy Note 10’in 6.3 inç Quad HD+ Dynamic AMOLED ekran, Exynos 9825 / Snapdragon 855 Plus işlemci, 8 GB RAM, 256 GB UF S 3.0 depolama alanı, arka yüzde 12 MP + 16 MP (geniş açı) + 12 MP telefoto olmak üzere üçlü kamera, ön yüzde 10 MP özçekim kamerası, 45W kablolu hızlı şarj, 20 W kablosuz hızlı şarj ve 3600 mAh pil gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

Ailenin büyük ekranlı Galaxy Note 10+ modelinde ise 6.8 inç Quad HD+ Dynamic AMOLED ekran, 12 GB RAM, 512 GB UF S 3.0 depolama, arka kameraya ek olarak ToF sensörlü kamera, 4300 mAH pil gibi özelliklerinin bulunması bekleniyor.

Her iki modelin de 7 Ağustos’da ABD’de düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri