Spotify yeni güncelleme ile değişiyor

Dünyanın en çok tercih edilen müzik platformu Spotify, gelecek olan yeni bir güncelleme ile birlikte bir dizi sürpriz özelliğini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

İsveçli müzik devi Spotify, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bir dizi özellik üzerinde çalışıyor. Uyku zamanlayıcısı, şarkı kodu, nagivasyon ve harita entegrasyonu gibi özelliklere sahip güncelleme hakkındaki detaylara gelin birlikte göz atalım.

Spotify yeni güncelleme ile değişiyor!

Aylık 200 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan platform Spotify, Android uygulaması için yayınlayacağı yeni güncelleme ile birçok yeniliği kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Sunulması beklenen en dikkat çekici özellik ise uyku zamanlayıcısı.  Uzanırken veya uyumaya yakın müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz bu özellik mutlaka ilginizi çekecektir.

Uyku zamanlayıcısı ile, kullanıcının Spotify için belirlediği herhangi bir sürenin sonunda müziğin otomatik olarak durdurulabilmesine imkân tanınıyor. Böylelikle müzik dinlerken uyuyakalsanız dahi, Spotify’da çalan müziğiniz belirlediğiniz süre sonunda çalma listesi durdurulacağından dolayı açık kalmamış oluyor.

Spotify’daki bir diğer yenilik ise, şarkı paylaşımları ile ilgili olacak. Kullanıcılar, beğendikleri şarkıları çok daha kolay ve hızlı şekilde arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Ayrıca platforma gelecek bir diğer özellik ile birlikte her şarkının kendine özel bir kodu olacak. Telefonların kamerası vasıtasıyla okutulan bu kod ile şarkı otomatik olarak çalmaya başlayacak. Ancak bu sistemin ne şekilde işleyeceği ile ilgili detaylar henüz belirsizliğini koruyor.

Dijital müzik devinin sürprizleri bunlarla da sınırlı değil. Spotify artık Waze ve Google Maps gibi uygulamalarla da entegre bir şekilde çalışabilecek. Fakat bu entegrasyon sürecinin de ne aşamada olduğu henüz netlik kazanmış değil.

Bu yeni güncelleme ilk olarak Android platform için gelecek olsa da, söz konusu özelliklerin çok kısa bir süre sonra iOS kullanıcıları için de sunulması bekleniyor. Ayrıntılara ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri