ADATA XPG INFAREX M20 kazananı belli oldu

ADATA INFAREX M20, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında yüksek performans değerleri ile dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu faresi. Geçtiğimiz hafta incelemesini yaptığımız ADATA INFAREX M20’yi bir Teknolojioku takipçisine hediye ettik. İşte kazanan!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 3-10 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir ADATA INFAREX M20 veriyorduk. Sonunda ödül sahibini buldu!

ADATA XPG INFAREX M20 kazananı belli oldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden ADATA INFAREX M20 kazandı. OnlineÇekilişYap platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Seçilen isim ise Aydın’dan Elif Kaplan (@elifkapplann) oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz. Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın Instagram hesabımız üzerinden devam edeceğinin müjdesini verelim. 

Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yarışmalarımızı kaçırmamak adına Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri