Alan Wake 2 gelecek mi

Remedy Entertainment iletişim müdürü Thomas Puha, Alan Wake 2 hakkında konuştu. İşte detaylar!

Remedy Entertainment’ın aksiyon psikolojik gerilim oyunu Alan Wake devamı en çok istenen oyunlardan birisi ve aslında stüdyo geçmişte hayranların bu isteğini yerine getirmeye çalışmış fakat işler pek yolunda gitmemiş.

Alan Wake 2 gelecek mi?

PAX East 2019 etkinliğinde VG247, Remedy Entertainment iletişim müdürü Thomas Puha’ya devam oyununun olasılığını sormuş ve şu yanıtı almış.

“Yıllar önce Alan Wake üzerinde çalışmıştık fakat bir sonuca varmadı. Bu yüzden şu an hiçbir şey yok – önümüzdeki bir kaç yıl boyunca çok yoğunuz. Alan Wake fikri mülkiyet haklarına sahibiz fakat asla bu kadar basit değil, ama evet, fikri mülkiyet hakları bizde.”

Thomas Puha ayrıca kendilerini Alan Wake 2 üzerinde tekrar çalışmaktan alıkoyan üç şeyin olduğunu söyledi. Bunlar zaman, para ve kaynak. 2015’in başlarında Polygon, iptal edilen Alan Wake 2 hakkında detaylar ve prototip oynanış görüntüler paylaşmıştı. 
 
Son olarak, Alan Wake’i temel alacak live-action televizyon dizisi yolda. Bakalım o nasıl bir başarı elde edecek hep beraber bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri