Borderlands 3 duyuruldu

Gearbox Software Borderlands 3’ü resmi olarak duyurdu. İşte detaylar!

Yayıncı 2K Games ve geliştirici Gearbox Software Borderlands 3’ü resmi olarak duyurdu. Çıkış tarihi ve çıkış yapacağı platformlar şimdilik açıklanmadı. Oyun ile ilgili detaylar 3 Nisan’da paylaşılacak.

Borderlands 3 duyuruldu!

Ek olarak serinin daha önceki oyunları için geliştirici firma ”HD” paketini oyuncuların beğenisine sunacak. Bu paket içerisinde şimdiye kadar çıkan tüm Borderlands oyunları ve DLC paketleri dahil edilmiş olacak. Peki yeni oyunun fragmanında bizleri neler karşıladı?

A Children of the Vault kampına ek olarak, ilk iki oyundaki Lilith ve Maya ve hatta Tales from the Borderlands oynundaki Rhys karakterinin bile göründüğü fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise ekranda çıkan “Explore the Worlds!” yazısı oldu. Görünüşe göre Borderlands 3, önceki oyunlardan çok daha geniş bir dünya sunacak.

Zaten fragmanın devamında da geleneksel çöl ortamının yanı sıra gökdelenlerin yükseldiği bir şehir ve yabani bitkilerle kaplı bataklık gibi yerleri de görüyoruz. 3 Nisan’da daha fazla detay bizlerle paylaşılmış olacak. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri