Devil May Cry 5’e Bloody Palace modu geldi

Capcom, Devil May Cry 5 için Bloody Palace modunu yayınladı. İşte detaylar!

Capcom, Devil May Cry 5 için yayınladığı güncelleme ile birlikte oyuna Bloody Palace modunu ekledi. Bloody Palace modunda oyuncular Dante, Nero veya V karakterlerinden birisini seçerek gittikçe zorlaşan düşman ve boss ordularına karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışıyor.

Devil May Cry 5’e Bloody Palace modu geldi!

Oyunun yapımcısı Mark Walker Bloody Palace, Deluxe sürüme dahil olan indirilebilir içerikler (silahlar, dış görünüşler, ek savaş müziği ve live action ara sahneler) ve ücretsiz güncellemeler dışında oyun için başka bir indirilebilir içerik planlanmadığını açıklamıştı.

Devil May Cry 5 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ulaşılabilir durumda. Oyunun standart sürümü PlayStation Store, Xbox Store ve Steam’de 399,00 TL. ‘Bloody Palace’ modu güncellemesinin çıkış fragmanını yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Capcom’un kendi içerisinde geliştirdiği özel RE motoruyla geliştirilen oyun, fotoğraf gerçekliğinde karakter tasarımları, baş döndüren ışıklandırmalar ve çevre efektlerinin yardımıyla gerçeğe eşdeğer grafiklerle seriyi zirvelere taşıyor.

Ölümcül silahlarla donatılmış şeytani düşman ordularını, havalı dövüş stillerini ustaca sergileyerek yok edin. İnsanlığın son umudu, kendi halinde üç iblis avcısının ellerinde ve üçü de iblislerin ele geçirdiği şehri geri alırken birbirinden tamamen farklı oyun stili sunuyor.

Henüz oyunu denemediyseniz sizleri DMC 5’in efsanevi hikayesine davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri