Fortnite World Cup elemeleri başlıyor

Fortnite’ın toplamda 40 milyon dolarlık ödül havuzu olan Fortnite World Cup eleme maçları başlıyor. Her hafta 1 milyon dolarlık ödül kazandıracak!

Fortnite eleme maçları bugün başlıyor. Haftalık eleme maratonu sonunda en iyi 100 tekli oyuncusu ve en iyi 50 İkili takımı 26-28 Temmuz’da New York’ta düzenlenecek Fortnite World Cup’a katılmaya hak kazanacak.

Fortnite World Cup elemeleri başlıyor!

Dünyanın en çok oynanan ve en çok beğenilen, popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan Fortnite‘ın, toplamda 40 milyon dolar ödül havuzlu turnuvası Fortnite World Cup için elemeler bugün başladı. 10 haftalık eleme maratonu sonunda en iyi 100 tekli oyuncusu ve en iyi 50 İkili takımı 26-28 Temmuz’da New York’ta düzenlenecek Fortnite World Cup‘a katılmaya hak kazanacak.

Fortnite oyuncularının katılımına açık olacak eleme aşaması iki bölümden meydana geliyor. Cumartesi günleri düzenlenecek ‘Çevrimiçi Açık Eleme’ Yarı Finalleri’nde, oyuncular belirlenen üçer saatlik süre boyunca katılacakları maçlarda zafere ulaşmak için mücadelece edecekler ve başarılarına göre puan toplayacaklar.

Her hafta 1 milyon dolar ödül dağıtılacak

Toplamda 10 maça katılma imkânı olan oyunculardan en başarılı ilk 3000 kişi her hafta Pazar günü düzenlenecek ‘Çevrimiçi Açık Eleme’ Finalleri’ne katılma hakkı kazanacak. Pazar günleri gerçekleştirilecek haftalık finallerde, temmuz ayında New York’ta düzenlenecek 30 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup’a katılma mücadelesi verecek. Üstelik 10 hafta boyunca haftalık 1 milyon dolarlık ödül havuzundan da pay alma şansı yakalayacak.

Epic Games, gerekli koşulları karşılamaları şartıyla dünyanın her yerindeki Fortnite oyuncularına bu muhteşem etkinliğin bir parçası olma şansı veriyor. Tüm maçların programına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri