İşte League of Legends’ın yeni destek şampiyonu ‘Yuumi’

League of Legends’ın yeni şampiyonu Yuumi, şampiyon kiti ve görselleriyle birlikte açığa çıktı. Yuumi, aynı zamanda Sihirdar Vadisi’nin büyücü şampiyonlarından biri oldu.

League of Legends geliştirici ekibinin uzun süredir ipuçları ve gizemli şifreleriyle mesajını verdiği yeni şampiyon Yuumi sızdırıldı.

İşte League of Legends’ın yeni destek şampiyonu ‘Yuumi’!

Yuumi adıyla tanıtılan ve destek şampiyonu olacağı kesinleşen şampiyon, League of Legends dünyasının ırklarından biri olan Yordle’a mensup. Yuumi‘nin aynı Ryze’da olduğu gibi bir kitapla vadiye indiği de gözlerden kaçmıyor. Yuumi adlı büyücü destek şampiyonun yetenekleri hakkında net bir bilgiye ulaşılamasa da şampiyonun kediye benzediğini söyleyebiliriz.

Animasyon ve tasarım konusunda Riot Games’in ne kadar geliştiğinin de kanıtı olan Yuumi’nin ne zaman Sihirdar Vadisi’ne ineceği henüz bilinmiyor. Ancak çok geçmeden oyuncularla buluşağı düşünülüyor. Yuumi’nin yayınlanan resmi fragmanına aşağıdaki paylaşımdan göz atabilirsiniz.

İşte yeni şampiyon Yuumi’nin yetenekleri!

 

Q Yeteneği

Yuumi bir yetenek atışı yapar ve isabet alan ilk rakip hasar yer. Eğer bu yetenek atışı yeterince uzun bir mesafeden atılıyorsa yeteneğe maruz kalan ilk rakip daha fazla hasar alıp yavaşlar. Yuumi bir şampiyonla bağlıysa bu atışı onun menzilinden yapıp yolladığı füzeyi havadayken kontrol edebilir.

W Yeteneği

Pasif: Bir şampiyonla bağlıyken, Yuumi ve takım arkadaşı birbirlerinin AD ve AP güçlerinin yüzdelik bir kısmını paylaşabilir. Bu paylaşım şampiyonların eşya dizilimine göre AD veya AP olarak değişkenlik gösterir.

Aktif: Yuumi bir takım arkadaşının üzerine atlar ve onunla bağlanır. Bu süre zarfında kuleler haric hasar görmez ve bağlandığı şampiyon nereye giderse o da onunla birlikte hareket eder. Şampiyon bir takım arkadaşına bağlıyken saldırı gerçekleştiremez, farklı bir takım arkadaşına istediği zaman bağlanabilir ancak bağlantıyı kesmek istediği durumlarda yetenek bekleme süresine girer.

Pasif

 

Belirli bir sürenin ardından Yuumi’nin rakibe yapacağı her saldırı şampiyonun manasının bir kısmını geri kazanmasınının yanında bir de ekstra kalkan sağlar. Eğer Yuumi herhangi bir takım arkadaşıyla bağlanmışsa bu kalkan takım arkadaşına geçer. Kalkan düşürülene kadar karakterin üzerinde durur.

R Yeteneği

Yuumi rakiplerine büyü hasarı veren 7 dalga gönderir. 3 dalgaya maruz kalan rakipler bir süre yerlerine sabitlenir. Şampiyon ultisini kullanırken diğer yeteneklerini de kullanabilir.

E Yeteneği

Yuumi kendini iyileştirir ve kısa bir süre hareket hızı kazanır. W yeteneği kullanımdaysa bağlı olduğu takım arkadaşı da iyileşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri