John Wick filmi oyun oluyor

John Wick film serisini temel alan oyun John Wick Hex konsollar ve PC için duyuruldu.

Yayıncı Good Shepherd Entertainment ve geliştirici stüdyo Bithell Games, John Wick film serisini temel alan “hızlı tempolu, aksiyon odaklı strateji oyunu” John Wick Hex’i konsollar, PC ve Mac için duyurdu. PC ve Mac versiyonları çıkışında Epic Games Store’a özel olacak. Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

John Wick filmi oyun oluyor!

Filmlerin arkasındaki yaratıcı ve oyuncu ekiple yakın işbirliği içinde oluşturulan John Wick Hex’te oyuncuların her eylemi ve saldırıyı sonuçlarını göz önünde bulundurarak seçmesi gerekecek.

Oyundaki her hareket filmlerden bir sahne gibi hissettirir ve her dövüş görevinizdeki ilerlemenize katkıda bulunur ve kesin stratejik düşünme gerektirir. Geliştirici oyunu dövüş koreografili satranç olarak tanımlıyor.

Seslendirme kadrosunda Ian McShane ve Lance Reddick’in olacağı doğrulandı. Diğer büyük isimler daha sonraki bir tarihte açıklanacak. Yayınlanan ilk tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Peki ya siz yapım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri