Mortal Kombat 11 için yeni karakter duyuruldu

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’in yepyeni karakteri Cetrion’ı Game Informer aracılığıyla duyurdu.

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’in yepyeni karakteri Cetrion’ı Game Informer aracılığıyla duyurdu.

Elder God olan Cetrion Ateş, Hava, Su, Toprak olmak üzere dört temel güce sahip.

Mortal Kombat 11 için yeni karakter duyuruldu!

Game Informer dergisinin Mayıs 2019 kapağı Mortal Kombat 11. Dijital olarak da ulaşılabilir olacak dergi Cetrion ve oyun hakkında 14 sayfalık detaylı bilgiler içerecek. Game Informer ayrıca websitesi üzerinden de Nisan ayı boyunca Mortal Kombat 11 ilgili yeni bilgiler ve oynanış görüntüleri paylaşacak. Buradan göz atabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 23 Nisan’da çıkış yapacak. PlayStation Store ve Xbox Store’da standart sürümü 299,00 TL, premium sürümü 459,00 TL’den ön siparişte. Steam’de ise standart sürümü 102,00 TL, premium sürümü 144,00 TL. Ön sipariş bonusu Shao Kahn ve konsollarda ayrıca beta erişimi.

Premium sürümü ise ana oyunun yanında Kombat Pack (6 yeni indirilebilir içerik oynanabilir karakteri, indirilebilir içerik karakterlerine bir hafta erken erişim, 7 kaplama ve 7 teçhizat seti) içeriyor. Cetrion’ın tanıtım videosunu yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri