Wolfenstein: Youngblood’dan ilk hikaye fragmanı

Wolfenstein: Youngblood’ın çıkış tarihi ve oynanış videosu Bethesda Softworks tarafından paylaşıldı.

Yayıncı Bethesda Softworks, Wolfenstein: Youngblood’ın 26 Temmuz’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Wolfenstein: Youngblood’dan ilk hikaye fragmanı!
 

Wolfenstein: Youngblood tamamen yeni bir co-op oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Oyunu isterseniz arkadaşınızla isterseniz de size eşlik eden yapay zeka ile birlikte oynayabileceksiniz. Oyun 1980 yılında, BJ Blazkowicz’in ikinci Amerikan Devrimi’ni ateşlediği Wolfenstein II: The New Colossus’tan 19 yıl sonrasında geçiyor.

Wolfenstein: Youngblood Nazilerle mücadele eden bir sonraki Blazkowicz kuşağını tanıtıyor. Oyuncular Blazkowicz’in ikiz kızları Jess ve Soph’dan birinin kontrolünü alarak Nazi işgali altındaki Paris’te kayıp babasını arıyor.
 
Deluxe sürüm “Buddy Pass” içerecek. Bu özellik sayesinde oyuna sahip olmayan bir arkadaşınızla birlikte tüm oyunu oynayabileceksiniz. Deluxe sürüm ayrıca “The Cyborg Skin Pack” eklentisini içerecek. İki sürümün ön sipariş bonusları ise BJ Blazkowicz tarafından kullanılan kıyafet ve silahların kilidini açan “Legacy Pack” eklentisi.  
 
Hikaye fragmanını yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri