Para kazandıran oyunlar

Para Kazandıran Oyunların, Kendileri Nasıl Para Kazanıyor

Para kazandıran oyun çılgınlığı aldı başını gidiyor.Son dönemlerde popüler olan Para kazandıran oyunlar, kendi gelirlerini nasıl sağlıyor?

”Yatırım yaparak para kazanmak, oturarak yada bilgisayar başında para kazanmak” gibi sloganlarla piyasaya çıkıp, reklamlar aracılığıyla adını duyuran, fazlasıyla beğeni alan bu oyunlara talep her geçen gün artıyor. Para kazandıran oyunlar içlerinde en yaygın olanları ise çiftlik oyunları! (Ütopya, Bizim Çiftlik v.b)

Oturduğu yerden para kazanma, lafını duyan herkesin yolu bir kez bile olsa buradan geçiyor.

Üye Getir, Daha Fazla Kazan!

Referans sistemiyle çalışıyor ve bu sayede daha fazla oyuncuya sahip oluyorlar.Oyuncular, getirdikleri yeni oyuncuların kazançlarından belli bir yüzdede pay alıyor ve bu pay yeni üyeden kesilmiyor.

Hal böyle olunca, forumlarda, facebook yorumlarında veya herhangi bir para kazandırma konulu sitenin yorumlarında referans linklerine denk gelebilirsiniz.

Peki Bu Sistem Nasıl İşliyor?  Kendi Gelirleri Ne?

Herkesin aklında olan soru bu; ”Tamam kullanıcılar kazanıyor da, peki bu site ve oyun sahipleri nasıl para kazanıyor?”

Yatırım yapacağız, referans bulacağız, yeni oyuncular getireceğiz, oyun oynayacağız ve para kazanacağız…

Bu adamlar parayı nereden buluyor da bize veriyor diyebilirsiniz çünkü çok normal. Güvenmediğimiz, nasıl çalışır bilmediğimiz bir sisteme neden üye olalım ki?

İşte Cevabı: Para Kazandıran Oyunlar, Bu Şekilde Para Kazanıyor…

1)Google Adsense Geliriyle

Reklam gelirleriyle para kazanıyorlar.Oyunlar fazlasıyla trafiğe ve tekil hite sahip oldukları için reklam gelirleri de bununla orantılı.

 

2)Link Tıklatarak

Link kısaltma servislerini kullanan bu oyunlar, (Link.tl, bc.vc gibi) oyun içi linklere tıklatarak para kazanıyorlar.Profilinize tıklayınca, kasanızda ne kadar para birikmiş bakmak istediğinizde, veya herhangi bir yere tıkladığınızda karşınıza bir link kısaltma servisinin reklamı çıkar.Belli bir süre reklamın geçmesini beklersiniz ve Reklamı Geç seçeneğine tıklar, gitmek istediğiniz sayfaya yönlendirilirsiniz.Bu sayede tıklanan link yada gösterim başına para kazanmış olurlar.

3)Bankaya Yatırarak

Oyunların genel mantığı: Daha fazla yatır, daha fazla kazan

Oyunun normal şekilde çok çok az kazandırdığını gören oyuncular, sisteme para yatırmak zorunda kalırlar.Yatırdığı parayla doğru orantılı olarak kazanıp, her seferinde daha fazla para yatırırlarr.Yatırdıkları ana parayı, bu şekilde katlarlar.

Oyun sahipleride, kullanıcılardan yatırım amaçlı gelen bu paraları toplayıp, bankalarda faize verirler.

Bankada, faizlenen paralar günü geldiğinde çekilip kullanıcılara dağıtılır.

Bu sayede hem oyuncular hemde oyun sahipleri para kazanmış olur.

4)Yatırılan Paraları İşleterek

Oyuna yatırılan paralarla tavuk çiftliği, sera, hurdacılık gibi sektörlerde (Oyunun sektörüne bağlı olarak değişir, örneğin tavuk çiftliği oyunu için gerçek tavuk çiftliği) paralar işletilir ve daha fazlası kazanılır. Anasayfa için buraya tıklayınız

Tekno Konu

TeknoKonu.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden TeknoKonu.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir