2020 Chevrolet Camaro şimdi daha agresif

Bu yılın son çeyreğinde satışa sunulacak olan 2020 Chevrolet Camaro, kaslı yapısı ve agresif tasarımıyla oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

2020’de satışa çıkarılacak olan Chevrolet Camaro özellikle tasarım anlamında eski havasını yakalayarak ön plana çıkmayı planlıyor.

2020 Chevrolet Camaro şimdi daha agresif

Chevrolet Camaro‘nun, özellikle kaslı Amerikan tasarımına tam anlamıyla bu modelinde yaklaştığı görülüyor. Daha önceki piyasaya sunduğu versiyonlarında hayal kırıklıkları yaşatan Chevrolet Camaro, yeni modeli ile bu durumu telafi edecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde tasarımında değişiklikler yapılan fakat istenilen havayı yakalamayan model için bu defa Chevrolet tasarımcılarının bu durumu daha fazla dikkate aldığı gözleniyor.

Yeni modelle birlikte oldukça agresif bir hava kazandırılan Chevrolet Camaro, özellikle teknik özellikleriyle kullanıcılarını hayli mutlu edeceğe benziyor. 

Otomobilde tasarım anlamında dikkat çeken özelliklerin başında arka spoiler, karartılmış stoplar, farklı renk seçenekleriyle donatılan fren kaliperleri, jantlar, Recaro koltuklar ve alaşım pedalların yer aldığı ilk olarak göze çarpan detaylar arasında.

Coupe ve Convertible gövde seçenekleri ile kullanıcılara sunulması planlanan modelin güncel jenerasyonun giriş seviyesinde 2.0 litrelik turbo motoru ile satışa çıkarılacağı belirtiliyor.

 2020 Chevrolet Camaro  kullanıcılara ne sunacak?

V8 motoru ile tercih edilmesi durumunda 455 beygirlik güç üreteceği belirtilen modelin, 3,6 litre hacimli V6 motoru ile sunulan versiyonu ise artık 10 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Sonbahar döneminde satışa sunulacak olan yeni model Chevrolet Camaro’nun sekiz silindirli versiyonunun 35.000 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri