Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 1

Otomobil dünyasında yer alan İtalyan otomobilleri tasarım anlamında rakiplerine göre farklılıklar yarattığı tüm otomobil severler tarafından kabul görmüş durumda. Tasarımı ile fark yaratacak Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 bu durumu sürdürecek gibi görünüyor. 

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 2

Markaların ürettiği otomobillere performans ve tasarım anlamında farklılıklar yaratacak dokunuşlar yapan Touring, Bertone ve Pininfarina gibi özel tasarım stüdyoları otomobilleri çekici kılacak büyük değişiklikler yaparak onları adeta vazgeçilmez hale getirmeyi başarıyorlar. Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modelinde de bu değişiklikler kendini gösteriyor.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 3

Özel olarak üretilen ve tasarlanan ve sadece bir örneği bulunan Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modeli tasarımıyla göz dolduruyor.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 4

Umberto Palerno Design ekibinin çalışmaları sonucu ortaya çıkan Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modeli artık sahibi ile buluşacağı günü bekliyor.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 5

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modeli ilk defa Salone Auto Torino etkinliğinde görücüye çıkarıldı.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 6

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modelinin tasarımının alt yapısını Alfa Romeo 4C modeli oluşturmakta.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 7

Alfa Romeo 4C modelinden tasarım olarak büyük farlılıklar barındıran Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modelinin motor bölümünde tasarım ekibi tarafından herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 8

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modelinde bulunan 1,8 litrelik motor 237 beygir güç üretirken ve 349 Nm torka değerine ulaşabiliyor. 

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 9

25 Mayıs’ta açık artırma usulüyle satışa sunulacak Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modelinin ne kadara satılacağı ise şimdiden büyük merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri