Audi E-Tron üst düzey güvenlik ödülünü aldı

Audi’nin tamamen elektrikli SUV modeli Audi E-Tron üst düzey güvenlik ödülünü alarak bu alanda ne kadar iddialı olduğunu kanıtladı.

Audi’nin tamamen elektrikli ilk SUV modeli Audi E-Tron, aldığı güvenlik ödülü ile sınıfında rakiplerine ne kadar güvenilir bir araç olduğunu kanıtladı.

Audi E-Tron üst düzey güvenlik ödülünü aldı

Audi’nin yakın zamanda tanıtımını gerçekleştirdiği tamamen elektrikli SUV modeli Audi E-Tron ilgiyi üzerine çekme konusunda oldukça iddialı görünüyor. Alman otomobil üreticisinin tamamen elektrikli ilk modeli olarak tanıtılan ve tanıtıldığı günden beri otomobil dünyası tarafından ilgiyle takip edilen araç sadece elektrikli bir model olarak değil aynı zamanda güvenli bir araç olduğunu da kanıtladı. Euro NCAP testinden tam not alan yeni model elektrikli SUV şimdide güvenlik konusunda aldığı ödül ile gündeme geldi.

Audi E-Tron isimli tamamen elektrikli SUV modelinin ön çarpışma testinde araçta yer alan acil fren sisteminin 40 km/s hızda çarpışmayı önleyebildiği dikkatlerden kaçmıyor.

Euro NCAP‘in (Avrupa Yeni Araba Değerlendirme Programı) sonrasında Audi’nin E-Tron elektrikli SUV modeli, IIHS (Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü) tarafından üst düzey güvenlik testlerine giren araç bu testlerden de başarı ile çıkarak üst düzey güvenlik ödülünü alan ilk elektrikli SUV modeli olmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri