Ford Edge Türkiye’de İşte fiyatı

Ford SUV ailesinin en büyük üyesi Ford Edge yenilendi. Dış ve iç tasarımı markanın diğer üyeleri ile benzer tasarıma kavuşan Edge, Türkiye’de 2 litrelik dizel motor ile satışa sunuldu.

Ford’un d-segment SUV modeli Edge, yenilendi. Araçta sunulmaya başlanan Ford Co-Pilot360 kapsamında Dur&Kalk ve Şerit Hizalama özelliklerine sahip Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Acil Durum Manevra Destek Sistemi gibi sürüş destek teknolojilerine yer veriliyor.

Ford Edge Türkiye’de! İşte fiyatı

8 inç dokunmatik ekranlı SYNC 3 ve kablosuz şarj ünitesi gibi özellikleri bulunan Edge’in, 238 PS güç üreten 2 litrelik EcoBlue dizel motor, 4×4 çekiş sistemi ve yeni sekiz ileri otomatik şanzıman ile satışa sunuluyor. Ford’dan yapılan açıklamaya göre,  Yeni Ford Edge, Titanium donanım seviyesi ile 585 bin 850 TL’den başlayan fiyatlar ile bayilerde yerini almış durumda. 

Makyaj operasyonu ile birlikte, Edge’de daha geniş ön ızgaraya yer verildiği görülüyor. LED ön farlar ile LED gündüz farlarının tasarımı da elden geçirilirken, yeni stop lambaları ve yeniden tasarlanan ön ve arka gövde aracın dışındaki değişiklikleri oluşturuyor.

20 inç alaşım jantlar, krom tavan rayları, karartılmış arka camlar, arka rüzgarlık, panoramik cam tavan gibi donanımlarda Edge’de sunuluyor. Aracın iç mekanındaki en önemli yenilik, yeni Focus’ta da karşımıza çıkan döner vites konsolu olarak dikkat çekiyor. 

Yapay zeka destekli 4 tekerlekten çekiş sistemi ile alınabilen Edge, 585 bin 850 TL’den başlayan fiyatlar ile bayilerde yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri