Game of Thrones’dan yeni fragman

Game of Thrones’un final sezonundan yeni sahneler paylaşıldı.

Game of Thrones’un 8. sezon prömiyerine günler kala, merakla beklenen sezondan yeni bir teaser, tanıtım ve afiş yayınlandı. Videolardan ilki, şimdiden gündem yaratan epik savaşın sonrasına dair ipuçları verirken ikinci tanıtımda hayatta kalmanın önemine değiniliyor. Yeni afiş ise karların altına gömülü bir yığın bedeni resmediyor.

Game of Thrones’dan yeni fragman!

George R. R. Martin’in dünya çapında çok satan roman serisinden uyarlanan “Game of Thrones”, final sezonunda televizyon tarihinin en uzun soluklu savaş sahnelerinden birine ev sahipliği yapacak; çocuklarının ölümünden sonra tahta geçen Cercei, Night King’in ölüler ordusu, Daenerys ve Jon Snow gibi başkarakterleri aynı savaş alanında buluşturacak.

Dizinin son sezonu, ilk iki bölüm dışında dışında 1 saat 20 dakikalık bölümlerden oluşacak. 

David Benioff ve D.B. Weiss tarafından ekrana hayata geçirilen “Game of Thrones”, başlıca rollerinde Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams ve Nikolaj Coster-Waldau gibi oyuncuları buluşturuyor. Final sezonunun yönetmen koltuğunda Miguel Sapochnik, David Nutter, David Benioff ve D.B. Weiss görev yaptı.

“Game of Thrones”un 8. sezonu 14 Nisan’da HBO ekranlarında prömiyer yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri