Hyundai Kona dizel motor seçeneği Türkiye’de

Türkiye’de uzun zamandan beri satışı gerçekleştirilen otomobil Hyundai Kona, dizel motor seçeneği ile satışa sunuldu. İşte detaylar.

Dizel motor seçeneği ile Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı merak edilen Hyundai’nin yeni kompakt crossover modeli Hyundai Kona sonunda dizel motor seçeneği ile satışta.

Hyundai Kona Türkiye’de dizel motor seçeneği ile satışta

Son zamanlarda geliştirdiği teknolojilerle otomobil dünyasında kendinden bahsettirmeyi başaran Hyundai’nin, tasarımı ile dikkat çeken yeni kompakt crossover modeli Hyundai Kona, şuana kadar  1 litre T-GDI ve 1.6 litre T-GDI benzili iki motor seçeneği ile kullanıcılara sunulmuştu. Hyundai yeni modeli Hyundai Kona ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye için kullanıcıların uzun zamandan beri merakla beklediği dizel motor seçeneğinin geldiğini duyurdu. Dizel motor seçeneğiyle satışa sunulan bu yeni kompakt crossover modeli, 7 ileri çift kavramalı DCT şanzımana sahip. Dört silindirli, 136 beygir gücünde ve 320 Nm tork üretebilen 1.6 litre CRDi turbo dizel motor bu pakette kullanıcılara sunuluyor. Hyundai tarafından yapılan açıklamalarda bu yeni model üç farklı paket seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu seçeneklerde Style paket için firmanın tavsiye ettiği satış fiyatı 137.500 TL olurken, Elite Smart Kırmızı SRF ve Elite Smart Lime SRF paketleri için tavsiye edilen satış fiyatı  158.900 TL oldu.

Hyundai Kona farklı tasarımı ile dikkat çekiyor

Son zamanlarda farklı tasarımı ile otomobil severlerin ilgisini çekmeyi başaran Hyundai Kona, dört farklı benzinli paket ile satışa sunulmuştu. Bu paketlerden Düz Style paket 1.0 T-GDI 6 İleri seçeneği ile 114.691 TL, DCT Elite 18AJ 4×4 paketi 1.6 T-GDI 7 İleri seçeneği ile 140.921 TL, Elite Smart 4×4 DCT paketi 1.6 T-GDI 7 İleri seçeneği ile 149.696 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile kullanıcılara sunulurken, DCT Elite Smart Çift Renk 4×4 1.6 T-GDI 7 İleri en üst paketi ise 150.731 TL satış fiyatı ile bizleri karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri